Skocz do zawartości
LM.plSportPuchar Europy Kadetów. Kacper Malcer i Filip Radoch odpadli w 1/64 finału

Puchar Europy Kadetów. Kacper Malcer i Filip Radoch odpadli w 1/64 finału

Dodano: , Żródło: LM.pl
Puchar Europy Kadetów. Kacper Malcer i Filip Radoch odpadli w 1/64 finału
Szermierka

Trzech szablistów KKSz Konin wzięło w weekend udział w Pucharze Europy Kadetów w Szabli. Najwyższe miejsce zajął Kacper Malcer, odpadając w 1/64 finału.

Filip Radoch, Kacper Malcer i Adam Kaczmarczyk to szabliści KKSz Konin, którzy w weekend rywalizowali w Sofii w Pucharze Europy Kadetów. Do fazy pucharowej awansowało dwóch. Kacper Malcer w fazie grupowej zanotował trzy zwycięstwa i trzy porażki. W fazie pucharowej wygrał najpierw 15:6 z Cristianem Gavrilą (Rumunia), by w 1/64 finału przegrać z Nathanaelem Klossem (Wielka Brytania) 14:15. Ostatecznie koninianin uplasował się na 110. miejscu wśród 208 startujących zawodników.

Do tego samego etapu dotarł Filip Radoch. W fazie grupowej szablista KKSz Konin zanotował jedną wygraną i cztery porażki. W fazie pucharowej wygrał najpierw z Grekiem Wasilejosem Zarmpinisem 15:9, by w 1/64 finału ulec Xu Williamowi (USA) 10:15. Ostatecznie koninianin uplasował się na 126. miejscu.

Na fazie grupowej swoją rywalizację zakończył Adam Kaczmarczyk. Koninian w fazie grupowej zanotował jedno zwycięstwo i cztery porażki, plasując się ostatecznie na 162. miejscu w końcowej klasyfikacji.

fot. archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole