Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportRemis z outsiderem po czerwonej kartce. Bez bramek w Luzinie

Remis z outsiderem po czerwonej kartce. Bez bramek w Luzinie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Remis z outsiderem po czerwonej kartce. Bez bramek w Luzinie
III liga

Bezbramkowym remisem zakończyło się piątkowe spotkanie Sokoła Kleczew. Na wyjeździe drużyna Łukasza Cichosa mierzyła się z Wikędem Luzino.

Już w piątek swój mecz siódmej kolejki III ligi gr. II rozgrywał Sokół Kleczew. Zespół Łukasza Cichosa mierzył się na wyjeździe z outsiderem rozgrywek – Wikędem Luzino. To drużyna, która przegrała sześć pierwszych spotkań i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

W piątek Wikęd tę serię jednak przerwał. W starciu z kleczewianami padł bowiem bezbramkowy remis. Starcie nie stało na wysokim poziomie, oba zespoły kończyły mecz w dziesiątkę po czerwonych kartkach. W Sokole z boiska wyrzucony został Michał Grobelny.

Był to drugi remis kleczewian w tym sezonie. Sokół zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów. Kolejny mecz za tydzień, do Kleczewa przyjedzie Stolem Gniewino.

Wikęd Luzino – Sokół Kleczew 0:0

Sokół Kleczew: Sebastian Lorek – Michał Zimmer, Aleksander Kultys, Adrian Kaliszan, Tomasz Kowalczuk, Gracjan Konieczny (46′ Krystian Pawlak), Kacper Friska (83′ Kacper Andrzejewski), Jan Andrzejewski, Kacper Kroczyński (60′ Cezary Stańczyk), Michał Grobelny, Miłosz Matuszewski (60′ Mateusz Wzięch).

źródło: sokolkleczew.pl
fot. archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole