LM.plSportShow KKF-u w hali Rondo. Rywal przyjął jedenaście goli

Show KKF-u w hali Rondo. Rywal przyjął jedenaście goli

II liga

Dzisiejszy mecz można podsumować krótko – to był najniższy wymiar kary. Gdyby nie bramkarz gości wynik mógł być znacznie wyższy.

Zaczęło się skromnie od gola Przemysława Skibiszewskiego w drugiej minucie. Pogoń odpowiedziała niemal natychmiastowo po trafieniu Igora Walczaka. Na kolejną bramkę trzeba było czekać kilka minut, gdy trafił Łukasz Łajdecki. Cuda w bramce robił Krzysztof Glezner z Pogoni, przez co do przerwy było tylko 2:1.

Potem KKF zaczął strzelać jak na zawołanie, swoje trafienie po asyście Przemysława Skibiszewskiego zaliczył nawet bramkarz Kacper Naskręcki. Próba generalna przed meczem III rundy Pucharu Polski zakończyła się zatem okazałym zwycięstwem i teraz nie pozostaje już nic innego jak tylko czekać na mecz z Constractem Lubawa.

KKF Automobile Torino – Pogoń Połczyn-Zdrój 10:2 (2', 26' Przemysław Skibiszewski, 11', 24', 39' Łukasz Łajdecki, 24' Mateusz Mroziński, 25',27' Damian Markiewicz, 31',40' Artur Brzuśkiewicz, 37' Kacper Naskręcki, – 4' Igor Walczak, 38' Marek Chmura)

KKF: Michał Jankowski – Artur Brzuśkiewicz, Krytstian Andrzejczak, Mateusz Zaborski, Przemysław Skibiszewski

grali także: Kacper Naskręcki, Mateusz Mroziński, Łukasz Pietrzak, Łukasz Łajdecki, Nikodem Lipiński, Krzysztof Budziński, Damian Markiewicz