Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportSKP Słupca ma nowego trenera. Jest nim były prezes

SKP Słupca ma nowego trenera. Jest nim były prezes

Dodano:
SKP Słupca ma nowego trenera. Jest nim były prezes
V liga

Po derbowej porażce z Polaninem Strzałkowo wyczerpała się cierpliwość zarządu SKP Słupca do trenera Łukasza Kubzdyla. Jego obowiązki przejął Patryk Krawiec.

Nowy trener SKP w przeszłości krótko był prezesem ekipy z Gajowej. Jesienią 2017 roku, gdy był trenerem grup młodzieżowych słupeckiego klubu jako pasażer uległ poważnemu wypadkowi i walczył o życie. Po długiej rehabilitacji wrócił do zdrowia.

Z Łukaszem Kubzdylem, dotychczasowym trenerem, umowa obowiązująca do końca tego roku została rozwiązana za porozumieniem stron. 39-letni szkoleniowiec pracował w słupeckim klubie od początku roku. Jego pierwszym zadaniem było utrzymanie SKP w IV lidze. To się nie udało, a jesień bieżących rozgrywek praktycznie nowy zespół miał fatalną. W sześciu spotkaniach nie zdobył choćby punktu, zespół strzelił tylko trzy bramki i stracił 28. Gorszy bilans ma tylko ostatni w tabeli Polonus Kazimierz Biskupi.

Nowy trener pierwsze zajęcia poprowadził 20 września. O pierwsze punkty Patryk Krawiec powalczy w wyjazdowym meczu z APR Poznań na Golęcinie. Najbliższy rywal SKP do tej pory także wszystko przegrywa i w tabeli wyprzedza słupeckich zawodników jedynie dzięki dwóm strzelonym bramkom więcej (SKP - 3, APR - 5).

Foto SKP Słupca

SKP Słupca ma nowego trenera. Jest nim były prezes
Czytaj więcej na temat:SKP Słupca, V liga, Patryk Krawiec
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole