Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportSMS Ślesin wrócił do wygrywania, Polonus i SKP znów z wysokimi porażkami

SMS Ślesin wrócił do wygrywania, Polonus i SKP znów z wysokimi porażkami

Dodano:
SMS Ślesin wrócił do wygrywania, Polonus i SKP znów z wysokimi porażkami
V liga

Powoli wiadomo kto i o co będzie walczył w obecnym sezonie. SMS Ślesin konsekwentnie zbiera punkty, a zupełnie inną drogą podążają Polonus Kazimierz Biskupi i SKP Słupca.

W ekipie z ulicy Gajowej na nic zdała się zmiana trenera. SKP jak wysoko przegrywał, tak przegrywa nadal. W Polonusie podobnie, tylko że tutaj na zmianę szkoleniowca się nie zanosi. Tak samo jak w Kole. Choć Olimpia przegrała z Meblorzem Swarzędz, tak Łukasz Kujawa o swoje stanowisko może być spokojny. Nie ma sensu wykonywać gwałtownych ruchów, to nie styl klubu z Koła.

W tabeli prowadzi SMS Ślesin, tuż za jego plecami Polanin Strzałkowo. Po zwycięstwie w Golinie na szóstą pozycję awansował Górnik Konin, zrzucając szczebel niżej Polonię. Olimpia Koło jest jedenasta, a na dnie tabeli SKP i Polonus.

Za tydzień czeka na nas kilka interesujących spotkań. Górnik Konin podejmie Polanina, Olimpia Polonię Golina, a SMS ekipę z ostatniego miejsca na podium, czyli Meblorza.

Zjednoczeni Trzemeszno – SMS Ślesin 0:3 (36' Damian Siek, 55' Krystian Sobieraj, 74' Alan Janowski)

Meblorz Swarzędz – Olimpia Koło 1:0 (84' Dominik Zaborniak)

APR Poznań – SKP Słupca 8:1

Polanin Strzałkowo – Polonus Kazimierz Biskupi 6:1 (19', 51' Norbert Lorencki, 25', 87' Michał Lorencki, 58' Oskar Pietrzak, 69' Radosław Trybuła, - 82' Mateusz Olejniczak)

Foto archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole