Od godz. 13.30 wstrzymana z powodu awarii dostawa wody na ul. Karłowicza 5. Na czas przerwy będzie podstawiona cysterna.

LM.plSportSpadkowicz za mocny. Honorowa bramka Kacpra Kajdana

Spadkowicz za mocny. Honorowa bramka Kacpra Kajdana

IV liga

Jedną bramką SKP Słupca uległ w sobotę spadkowiczowi z III ligi Unii Swarzędz. Honorową bramkę dla słupczan zanotował Kacper Kajdan.

W sobotę SKP podejmował spadkowicza z III ligi Unię Swarzędz. Goście już w pierwszej połowie strzelili słupczanom dwie bramki. Najpierw po dośrodkowaniu z bocznego sektora piłkę w siatce umieścił Mikołaj Panowicz. W końcówce pierwszej połowy błąd popełnił Jacek Mikołajczyk, a na 2:0 dla Unii podwyższył Jan Paczyński.

Już w przerwie trener Mirosław Kwaśny zdecydował się na trzy zmiany. Gospodarze przeważali i w 81. minucie zdobyli kontaktowe trafienie. Sytuację sam na sam wykorzystał Kacper Kajdan. To było jednak wszystko, co był w stanie w sobotę zrobić SKP. W końcówce jeszcze drugą żółtą kartkę obejrzał Jakub Burda. Słupczanie przegrali 1:2.

Po dziewięciu kolejkach SKP zajmuje siedemnaste miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. Kolejne spotkanie za tydzień, słupczanie podejmą Victorię Ostrzeszów.

SKP Słupca – Unia Swarzędz 1:2 (81' Kacper Kajdan – 20' Mikołaj Panowicz, 45' Jan Paczyński)

SKP Słupca: Maciej Przygoda – Jacek Mikołajczyk, Igor Kuźniewski (46' Piotr Witowski), Tomasz Koziorowski, Konrad Kobylarek (46' Kacper Zaparty), Maciej Adamczewski, Kamil Sroka, Igor Sarnowski (58' Norbert Lorencki), Michał Lorencki, Jakub Kwaśny (46' Kacper Kajdan), Łukasz Michalak.