Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportSrebrny medal Leny Dzieciątkowskiej w Pucharze Świata

Srebrny medal Leny Dzieciątkowskiej w Pucharze Świata

Dodano:
Srebrny medal Leny Dzieciątkowskiej w Pucharze Świata
Strirker Turek

Końcówka sezonu dla zawodników i zawodniczek z klubu Striker przy ul. Ogrodowej w Turku dostarcza nie lada emocji. W ostatni weekend Lena Dzieciątkowska brała udział w Pucharze Świata w Budapeszcie. Startująca w najtwardszej formule walki, którym jest K-1 zdobyła srebrny medal w swojej kategorii wiekowo-wagowej.

Charakterystyczny dla Leny Dzieciątkowskiej jest ofensywny styl walki. We wszystkich swoich pojedynkach od początku do końca starała się narzucić wysokie tempo. Bardzo mocne kopnięcia, precyzyjnie zadawane techniki bokserskie, przegląd walki to mocne cechy tej zawodniczki. W tym roku niewiele zabrakło do ukończenia tego turnieju na pierwszym miejscu. Spowodowane to było między innymi kontuzjami, które przytrafiły się w poprzedniej fazie turnieju. W poprzedniej edycji turnieju (w roku 2023), startująca w miękkiej formule walki na planszy odpadła w fazie eliminacji. Przez rok zrobiła taki postęp, że została zaproszona na konsultacje kadry narodowej (zdobyła dwa srebrne medale w Mistrzostwach Polski) i ma realną szansę uczestniczyć w Mistrzostwach Świata, które już w tym roku.

Cały klub wraz ze sztabem trenerskim jest bardzo dumny z jej osobistych osiągnięć. Oczywiście to wszystko dzięki jej systematycznej pracy, poświeceniu, hektolitrom potu wylanego na treningach a było ich w tym roku kilkaset.

Klub serdecznie dziękuje rodzicom Leny, którzy zorganizowali cały wyjazd. Wszystkie osoby oraz firmy, które chciałyby wesprzeć rozwój kariery Leny proszone są o kontakt.

Info i foto Striker Turek

Srebrny medal Leny Dzieciątkowskiej w Pucharze Świata
Srebrny medal Leny Dzieciątkowskiej w Pucharze Świata
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole