LM.plSportSukcesy Strikera Turek. Walczyli i zgarnęli medale

Sukcesy Strikera Turek. Walczyli i zgarnęli medale

Sporty walki

Sporo medali z ostatnich startów przywieźli zawodnicy Strikera Turek. A to nie koniec dobrych wiadomości.

Pod koniec kwietnia kick-bokserzy Strikera Turek walczyli w mistrzostwach Polski. W ich trakcie brązowy medal w kategorii juniora młodszego (51 kg) zdobył Seweryn Kowalewski, a junior starszy (81 kg) Aleksander Kowalczyk stanął na najwyższym stopniu podium.

Z kolei na mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego złoto wywalczyli Jakub Napierała (57 kg), Zuzanna Drewniak (55 kg) i Iwo Adamek (42 kg) srebro (wszyscy kat. kick light), a Szymon Kałużny (71 kg) okazał się najlepszy w kat. low kick seniorów.

Inną dobrą wiadomością, jest ta o powołaniu do kadry narodowej Polskiej Federacji Kyokushin Karate dla Leny Dzieciątkowskiej.