Skocz do zawartości
LM.plSportSuper Game E-sport znów w Koninie. Będzie można zagrać w eFootball 2022

Super Game E-sport znów w Koninie. Będzie można zagrać w eFootball 2022

Dodano: , Żródło: LM.pl
Super Game E-sport znów w Koninie. Będzie można zagrać w eFootball 2022
E-sport

Rozgrywki organizowane przez Super Game E-sport ponownie zagoszczą w Koninie. Łącznie odbędą się trzy turnieje: dwa w formule online oraz jeden stacjonarny dla mieszkańców naszego miasta.

E-sportowa organizacja Super Game E-sport wraca do Konina, tym razem na specjalne wydarzenie współorganizowane z miastem. Łącznie w piątek i w sobotę odbędą się trzy turnieje e-sportowe. Dwa, ze względu na pandemię koronawirusa, zaplanowane zostały jedynie w formule online. Gracze rywalizować będą w CS:GO 5 vs 5 oraz League of Legends 1 vs 1. I choć zawodnicy tym razem do Konina nie przyjadą, to z naszego miasta nadawana będzie transmisja rozgrywek wraz z komentarzem. W turnieju CS:GO wystartuje ponadto reprezentacja Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie.

Zmagania potrwają do soboty. W drugi dzień wydarzenia Super Game E-sport odbędzie się również stacjonarny turniej offline. Mieszkańcy Konina będą mogli zmierzyć się z nową grą eFootball 2022. Turniej odbędzie się w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika, trwają zapisy (TUTAJ). Zmagania rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 14.00.

Jak podkreślają organizatorzy, finansowane z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego wydarzenie to nie tylko dobra zabawa. – Impreza ma na celu propagowanie odpowiedzialnego i zdrowego podejścia do tematyki gier komputerowych, rozwijania umiejętności pracy w grupie, strategicznego myślenia, umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz elementami ekonomii.

Rozgrywki turniejów online śledzić będzie można na oficjalnej stronie Super Game E-sport i fanpage'ach organizacji oraz ZS im. M. Kopernika. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Konina.

Harmonogram turnieju Super Game E-sport:

Piątek (10 grudnia):
godz. 15.00 - 21.00: Super Game E-sport, CS:GO 5 vs 5 (online)
godz. 15.00 - 18.00: Super Liga Legend, LoL 1 vs 1 (online)

Sobota (11 grudnia):
godz. 9.00 - godz. 18.00: Super Game E-sport, CS:GO 5vs 5 (online)
godz. 10.00 - 14.00: eFootball PES 2022 1 vs 1 (offline), Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika przy Al. 1 Maja 22 w Koninie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole