Skocz do zawartości
LM.plSportWeekend w IV lidze. Tylko Wilki Wilczyn u siebie, reszta na wyjazdach

Weekend w IV lidze. Tylko Wilki Wilczyn u siebie, reszta na wyjazdach

Dodano:
Weekend w IV lidze. Tylko Wilki Wilczyn u siebie, reszta na wyjazdach
IV liga

Tak się ostatnio składa, że najczęściej wszystkie zespoły z naszego regionu grają albo u siebie, albo na wyjeździe. W dodatku prawie o tej samej godzinie. W sobotę będzie nieco inaczej.

Dwa tygodnie temu swoich sił z Kotwicą próbowała Olimpia Koło, ale nie dała rady. Wcześniej nie powiodło się także Wilkom Wilczyn i Górnikowi Konin. Czy zatem piłkarze z Kórnika mają patent na kluby z naszego regionu? Ostatnim, który może zadać temu kłam jest SKP Słupca, choć to gospodarze są faworytami tego starcia. Choćby dlatego, że są wyżej w tabeli, a u siebie zazwyczaj nie przegrywają.

Spotkanie Kotwica Kórnik – SKP Słupca zaplanowano godzinę 14.00 w sobotę na stadionie przy ulicy Leśnej 6 w Kórniku.

Victoria Września na wyjazdach gra bezkompromisowo, a na zwycięstwo czeka od dwunastego września. W tym czasie poniosła dwie dotkliwe porażki, z Obrą w Kościanie i z rezerwami KKS-u Kalisz. Zatem mecz z Wilkami Wilczyn to dla nich kolejna okazja, aby w końcu wygrać i pokazać się z swoim kibicom z dobrej strony. Wilki zaś, skupione na walce o utrzymanie nie będą chciały tego spotkania przegrać. U siebie na razie wiedzie im się średnio, zaledwie jedno zwycięstwo przy remisie i trzech porażkach.

Spotkanie Wilki Wilczyn – Victoria Września zaplanowano na godzinę 14.30 w sobotę na boisku przy ulicy Rynek 14 w Wilczynie

Do Tarnowa Podgórnego pojedzie Olimpia Koło, aby powalczyć o drugie wyjazdowe zwycięstwo. Miejscowa Tarnovia to ekipa z górnej połówki tabeli, która na swoim terenie przegrała tylko raz (z Mieszkiem Gniezno), rozbijając choćby KKS II Kalisz 9:2. Zatem to bardzo trudny przeciwnik dla piłkarzy Łukasza Kujawy.Do tego dysponujący niezłą ofensywą, jedną z bardziej skutecznych w lidze.

Spotkanie Tarnovia Tarnowo Podgórne – Olimpia Koło zaplanowano na godzinę 15.00 w sobotę na stadionie przy ulicy 23 października w Tarnovie Podgórnym.

Foto archiwum

Czytaj więcej na temat:SKP Słupca, Wilki Wilczyn, Olimpia Koło
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole