Skocz do zawartości
LM.plSportWygrana pozwoli przeskoczyć rywala w tabeli. Czy Sokoła Kleczew na to stać?

Wygrana pozwoli przeskoczyć rywala w tabeli. Czy Sokoła Kleczew na to stać?

Dodano:
Wygrana pozwoli przeskoczyć rywala w tabeli. Czy Sokoła Kleczew na to stać?
III liga

W ubiegłym tygodniu Marcin Woźniak zadebiutował w roli nowego szkoleniowca kleczewian. I od razu przywitał się z kibicami wyjazdową wygraną. Fani klubu z alei 600-lecia chcieliby, aby w swoim pierwszym domowym meczu było podobnie.

Najbliższym rywalem Sokoła jest sąsiad w tabeli, a więc Polonia Środa Wielkopolska. Przynajmniej na razie goście spoglądają na swojego najbliższego przeciwnika z góry, ale już w sobotę ta sytuacja może się zmienić. Łatwo nie będzie, bo Poloniści z wyjazdów na pięć prób trzykrotnie wywieźli komplet punktów. Bilans bramkowy także mają korzystny, wynosi on 11:5. Ta jedyna, jak do tej pory porażka miała miejsce dwa tygodnie temu z beniaminkiem, Zawiszą Bydgoszcz. Czy więc teraz dojdzie do drugieg niepowodzenia w gościach z rzędu?

Polonia ma swoje ambicje, a pomaga je realizować wicelider klasyfikacji strzelców, Hubert Antkowiak, który jak na razie ośmiokrotnie trafił do siatki rywali. Dwa gole mniej ma jego kolega, Adam Borucki, pozostałe gole rozkładają się na cały zespół.

Podobnie jest w zespole sobotnich gospodarzy. Tomasz Kowalczuk, Mateusz Molewski i Sebastian Śmiałek zdobyli po trzy gole, poza tym na listę strzelców wpisywali się jeszcze Krzysztof Kołodziej, Adrian Ratajczyk (dwukrotnie) i Krzystof Biegański, Sebastian Golak, Miłosz Matuszewski, Mikołaj Zawistowski. Piłkarzem, który do niedawna grał w Środzie Wielkopolskiej, a latem przeniósł się do Kleczewa jest Krzysztof Biegański.

Spotkanie Sokół Kleczew – Polonia Środa Wielkopolska zaplanowano na sobotę 16 października na godzinę 16 na stadionie przy alei 600-lecia w Kleczewie.

Foto archiuwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole