Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportWyjazd, czyli kłopoty KKF-u Konin. Wysoka porażka w Świeciu

Wyjazd, czyli kłopoty KKF-u Konin. Wysoka porażka w Świeciu

Dodano:
Wyjazd, czyli kłopoty KKF-u Konin. Wysoka porażka w Świeciu
I liga

Po wygranej w debiucie KKF Automobile Torino Konin wybrał się na mecz z dobrze sobie znanym rywalem ze Świecia. I jak to na wyjeździe nie obyło się bez kłopotów.

Wynik meczu już w trzynastej sekundzie otworzył Paweł Kwiatkowski. Na wyrównanie trzeba było czekać niespełna półtorej minuty. Sam przed bramkarzem znalazł się Przemysław Skibiszewski i nie zmarnował tak wybornej okazji. Grający trener KKF-u w znacznie trudniejszej sytuacji znalazł się nieco później. Po założeniu siatki bramkarzowi gospodarzy koninianie wyszli na prowadzenie 2:1. Sytuacja skomplikowała się na około dwanaście minut przed końcem pierwszej połowy. KKF złapał pięć fauli i każdy kolejny skutkował przedłużonym rzutem karnym. Jakby na przekór tej złej wiadomości jedną z kontr rozpoczął Maciej Marciniak. Podał do Mateusza Olejniczaka, ten do Mateusza Mrozińskiego i było już 3:1.

No ale gospodarze szybko i mocno wzięli się do roboty. Po raz drugi trafił Paweł Kwiatkowski, z przedłużonych rzutów karnych wyrównał i wyprowadził miejscowych na prowadzenie Adam Kolmajer. A gdyby urodzony w Bydgoszczy napastnik zamiast w słupek trafił do siatki miałby hat-tricka ze stałych fragmentów gry. Do przerwy zatem 4:3 dla Futsalu Świecie.

Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 25. minuty. Na strzał z dystansu zdecydował się Karol Czyszek, zaś błąd popełnił Maciej Marciniak. Za to siedem minut później nie miał szans w sytuacji sam na sam z Olafem Wójtowiczem.

Koninianie długo bili głową w mur. W końcu mimo asysty obrońców na gola 4:6 zdobył Łukasz Łajdecki. Tylko, że trzydzieści sekund później Krzysztof Budziński zaliczył swojaka, a zaraz po nim Futsal na jeszcze wyższe prowadzenie wyprowadzili Kamil Czyszek i Jakub Wiśniewski. Gości dobił drugi z nich, dzięki czemu Futsal mógł pochwalić się dziesięcioma zdobytymi bramkami.

Kolejny pojedynek KKF rozegra już na swoim terenie. W hali Rondo zmierzy się z Futsalem Szczecin. Transmisja w LM.pl.

Futsal Świecie – KKF Automobile Torino Konin 10:5 (1', 12' Paweł Kwiatkowski, 12', 13' Adam Kolmajer, 25', 33' Karol Czyszek, 32' Olaf Wójtowicz, 32' Krzysztof Budziński sam., 34', 39' Jakub Wiśniewski – 2', 8, Przemysław Skibiszewski, 11' Mateusz Mroziński, 32' Łukasz Łajdecki, 34' Mateusz Olejniczak)

KKF Automobile Torino Konin: Maciej Marciniak, Kacper Naskręcki, Michał Jankowski – Krystian Andrzejczak, Mateusz Zaborski, Krzysztof Budziński, Przemysław Skibiszewski, Wiktor Żynda, Mateusz Mroziński, Sebastian Stryganek, Bartosz Wuczyński, Mateusz Olejniczak, Damian Markiewicz, Łukasz Łajdecki

Foto archiwum Piotra Tylmana

Wyjazd, czyli kłopoty KKF-u Konin. Wysoka porażka w Świeciu
Czytaj więcej na temat:KKF Konin, I liga, futsal
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole