LM.plSportZ Poznania jednak bez punktów. Wilki Wilczyn spadły na siódme miejsce

Z Poznania jednak bez punktów. Wilki Wilczyn spadły na siódme miejsce

II liga

Ani jednego seta nie udało się ugrać Wilkom Wilczyn w wyjazdowym spotkaniu II ligi siatkówki. W Poznaniu drużyna Bartosza Malinowskiego uległa Enea Energetykowi 0:3.

Spotkanie z poznańskim zespołem było bardzo ważne dla walki Wilków o miejsca w środku tabeli. Enea Energetyk przed dziewiątą kolejką plasował się bowiem za wilczynianami, ale z niewielką stratą punktową. Po dziewiątej kolejce to Wilki muszą oglądać plecy poznaniaków.

Starcie w Poznaniu przyniosło wygraną Enea Energetyk 3:0. W dwóch pierwszych setach goście z Wilczyna przegrywali do dziewiętnastu. W trzecim ugrali tylko punkt więcej i musieli pogodzić się z piątą porażką w sezonie.

Wilki spadły na siódme miejsce w tabeli z dorobkiem dwunastu punktów. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę, zespół z powiatu konińskiego podejmie StalPro Joker Powiat Pilski.

Enea Energetyk Poznań – Wilki Wilczyn 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)