Skocz do zawartości
LM.plSportŻeglarze zmierzą się w mistrzostwach okręgu

Żeglarze zmierzą się w mistrzostwach okręgu

Dodano: , Żródło: LM.pl
Żeglarze zmierzą się w mistrzostwach okręgu
Sportowy weekend

Na Jeziorze Pątnowskim rywalizować w sobotę będą żeglarze w ramach mistrzostw okręgu konińskiego. Tego samego dnia w powiecie tureckim odbędzie się bieg Malanowska Jesień.

25 września (sobota):

Dziewiąta kolejka Artbud IV ligi piłki nożnej gr. wielkopolska:
godz. 10.00: Tarnovia Tarnowo Podgórne – Górnik Konin, stadion przy ul. 23 Października 34 w Tarnowie Podgórnym
godz. 16.00: SKP Słupca – Unia Swarzędz, stadion przy ul. Gajowej 4 w Słupcy
godz. 16.00: Centra 1946 Ostrów Wlkp. – Olimpia Koło, stadion przy ul. Kusocińskiego 1 w Ostrowie Wlkp.

godz. 11.00: Mistrzostwa Konińskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Konina, przystań KŻ Energetyk w Gosławicach

godz. 11.00: mecz piłki nożnej (V liga gr. II): Lipno Stęszew – Polanin Strzałkowo, stadion przy ul. Trzebawskiej 15 w Stęszewie

Szósta kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. IV:
godz. 11.00: Strażak Licheń Stary – Czarni Ostrowite, stadion przy ul. Konińskiej 48 w Licheniu Starym
godz. 16.00: Zjednoczeni Trzemeszno – Polonia Golina, stadion przy ul. Sportowej 19 w Trzemesznie
godz. 16.00: MKS Dąbie – Orzeł Kawęczyn, stadion w Dąbiu

godz. 12.00: mecz piłki nożnej (Ekstraliga): Medyk POLOmarket Konin – Rekord Bielsko-Biała, Stadion im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie

godz. 12.45: XV Biegi Malanowska Jesień, start: Celestyny

godz. 15.00: mecz piłki nożnej (II liga): Marcus Gdynia – Medyk II Konin, Gdyńskie Centrum Sportu przy ul. Kazimierza Górskiego w Gdyni

godz. 15.00: mecz piłki nożnej (III liga gr. II): Elana Toruń – Sokół Kleczew, stadion przy ul. gen. Józefa Bema 23 w Toruniu

godz. 16.00: mecz tenisa stołowego (II liga gr. południowa): Tajfun Ostrów Wlkp. – Wicher Lisiec Wielki, hala sportowa w Ostrowie Wlkp.

godz. 17.00: mecz piłki ręcznej (II liga): Start Konin – Wolsztyniak Wolsztyn, hala sportowa przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie

godz. 19.00: gala MMA Brave Combat Federation 54, hala Rondo przy Al. 1 Maja 1 w Koninie

26 września (niedziela):

godz. 14.00: XVIII Gminny Dzień Sportu, Modła Królewska

godz. 15.00: mecz piłki nożnej (Artbud IV liga gr. wielkopolska): LKS Gołuchów – Wilki Wilczyn, stadion przy ul. Słowackiego w Gołuchowie

Szósta kolejka klasy okręgowej piłki nożnej gr. IV:
godz. 15.00: Warta Eremita Dobrów – GKS Sompolno, stadion przy ul. Sportowej 6 w Dobrowie
godz. 16.00: Kasztelania Brudzew – Zjednoczeni Rychwał, stadion przy ul. Piaski w Brudzewie
godz. 16.00: Orzeł Grzegorzew – CKS Zbiersk, stadion przy ul. Leśnej 26 w Grzegorzewie
godz. 16.00: Tulisia Tuliszków – LKS Ślesin, stadion przy ul. Nortowskiej 1 w Tuliszkowie

godz. 16.00: mecz piłki nożnej (V liga gr. II): Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. – Polonus Kazimierz Biskupi, Stadion Rodan-Groklin przy ul. Sportowej 2 w Grodzisku Wlkp.

Żeglarze zmierzą się w mistrzostwach okręgu
Żeglarze zmierzą się w mistrzostwach okręgu
Żeglarze zmierzą się w mistrzostwach okręgu
Czytaj więcej na temat:
sportowy weekend
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole