LM.plSportZłoto Konrada Waliniaka wśród juniorów, srebro Filipa Biernackiego w U23

Złoto Konrada Waliniaka wśród juniorów, srebro Filipa Biernackiego w U23

Kolarstwo

VIII Seria Szosowego Pucharu Polski odbyła się w Lusowie i Chrzypsku Wielkim w dniach 18-19 czerwca. Zawodnicy KLTC zdobyli dwa medale.

Ponownie najlepszy w jeździe indywidualnej na czas juniorów był Konrad Waliniak, a w wyścigu ze startu wspólnego U23 finiszował na drugim miejscu finiszował Filip Biernacki.
O pechu może za to mówić Igor Kierejewski, który po raz kolejny był bardzo blisko medalu, ale i tym razem się nie udało. Indywidualną jazdę na czas w kategorii juniorów młodszych zakończył na czwartej pozycji ze stratą 0,5 sekundy do podium.