Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damLABORANT - LABORANTKA W WYTWÓRNI PASZ W RYPINIE

Praca - dam

Ogłoszeń: 536

LABORANT - LABORANTKA W WYTWÓRNI PASZ W RYPINIE

IP: 89.161.10.200Wyświetleń: 18
region: Inny
Miejsce pracy: Wytwórnia Pasz w Rypinie

OBOWIĄZKI:
- badanie surowców i wyrobów gotowych,
- wykonywanie badań fizykochemicznych, organoleptycznych zgodnie z planem badań,
- nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
- raportowanie wyników kontroli i analiz.
OCZEKUJEMY:
- wykształcenie wyższe: zootechniczne, chemiczne, biologiczne i pokrewne
- umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- dokładność,
- praca w systemie zmianowym,
- dyspozycyjność,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
OFERUJEMY:
- zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
maciej.rekrutacja.cd@obpon.pl Tel. 23-323-32-06 z dopiskiem- LABORANT - LABORANTKA W WYTWÓRNI PASZ W RYPINIE
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dane kontaktowe
Maciej
Rypin
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole