Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damKUCHARZ/KUCHARKA W HOTELU BIAŁY GOŚCINIEC

Praca - dam

Ogłoszeń: 536

KUCHARZ/KUCHARKA W HOTELU BIAŁY GOŚCINIEC

IP: 89.161.10.200Wyświetleń: 13
region: Inny
Miejsce pracy: Biały Gościniec - Ciechanów, ul. Niechodzka 6

OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie posiłku zgodnie z obowiązującymi standardami,
- odpowiedzialność za całokształt pracy kuchni,
- utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,
- dbałość o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków oraz o bezpieczeństwo żywności.
OCZEKUJEMY:
- wykształcenie min. zawodowe, preferowany kierunek gastronomiczny
- doświadczenia na wskazanym stanowisku
- dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej
- umiejętność organizacji pracy
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność i odpowiedzialność
- kreatywność i poczucie estetyki
OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- ubezpieczenie grupowe PZU

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
maciej.rekrutacja.cd@obpon.pl Tel. 23-323-32-06 z dopiskiem- KUCHARZ/KUCHARKA W HOTELU BIAŁY GOŚCINIEC
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dane kontaktowe
Maciej
Ciechanów
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole