Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOgłoszeniaPraca - damMISTRZ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

Praca - dam

Ogłoszeń: 537

MISTRZ W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM

IP: 89.161.10.200Wyświetleń: 11
region: Inny
Miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku
OBOWIĄZKI:
- nadzór pracowników wykonujących pracę na przyjęciu żywca
- stanowiskowa kontrola
- realizacja powierzonych zadań
- kontrola jakości produktu
- zapewnienie ciągłości produkcji
- kierowanie procesami uboju z zachowaniem reżimów sanitarnych
OCZEKUJEMY:
- umiejętność rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- wykształcenie wyższe, (mile widziane kierunki: technologia żywności, inżynieria produkcji, towaroznawstwo – nie jest to warunek konieczny)
- dokładność
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym - praca w równoważnym systemie czasu pracy – (4 x w tygodniu po 10 godzin – zmiany dzienne i nocne)
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
- mile widziane doświadczenie
- znajomość języka angielskiego, niemieckiego, będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej
- pracę na pełen etat – zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
- możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
- wszelkie środki, szkolenia i urządzenia konieczne do wykonywania obowiązków
WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.
W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailo ...
Dane kontaktowe
Maciej
Ciechanów
Inny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole