Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościDobra energia na Walentynki! Świętuj dzień zakochanych i odbierz limitowaną kartę podarunkową od CH Ferio Konin!

Dobra energia na Walentynki! Świętuj dzień zakochanych i odbierz limitowaną kartę podarunkową od CH Ferio Konin!

Materiał promocyjny

Dodano:
Dobra energia na Walentynki! Świętuj dzień zakochanych i odbierz limitowaną kartę podarunkową od CH Ferio Konin!
Materiał promocyjny

Już od 6 lutego rozpoczynamy świętowanie Walentynek w Ferio Konin! Jak otrzymać wyjątkowy upominek? Wystarczy przyjść do Ferio, zrobić zakupy za minimum 250 zł i odebrać limitowaną kartę podarunkową o wartości 50 zł wraz z wyjątkową walentynką. A co jeszcze przygotowało dla swoich klientów centrum?

W środku zimy obchodzimy jeden z milszych dni w roku, czyli święto zakochanych i miłości. Walentynki to doskonała okazja do świętowania najbliższymi osobami nieco bardziej intensywnie niż zazwyczaj.  Poszukiwania wymarzonego upominku, czy zakup kartki warto rozpocząć wcześniej, dlatego już na kilka dni przed, Ferio Konin zaprasza do skorzystania z wyjątkowych atrakcji.

Od 6 do 11 lutego wszyscy zakochani i nie tylko będą mieli okazję skorzystać z romantycznej foto-ścianki przygotowanej specjalnie z okazji Walentynek przez CH Ferio Konin. W pojedynkę, w parach czy większą grupą - centrum zachęca do świętowania z rodziną, przyjaciółmi czy z drugą połówką.

11 lutego Ferio zaprasza na zakupy w poszukiwaniu idealnego prezentu walentynkowego. Oprócz karty podarunkowej (za zakupy za minimum 250 zł), na klientów centrum czekają kartki walentynkowe i unikalna możliwość skorzystania z usług pracowni kaligraficznej. To wyjątkowa okazja, aby wyrazić miłość słowami i stworzyć personalizowane życzenia w pracowni kaligraficznej w Ferio Konin za darmo.

Walentynki to wyjątkowy czas wypełniony pozytywnymi emocjami i CH Ferio Konin chce dzielić się nimi z klientami z Konina i okolic. Bogata oferta centrum sprawi, że każdy znajdzie odpowiedni upominek, a karta podarunkowa będzie do niego miłym dodatkiem

- mówi Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole