Dzisiaj jest niedziela 30 kwietnia 2017, imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (30434) SPORT FORUM FIRMY (5404) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 4oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
12 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Maturzyści pożegnali się ze swoimi szkołami. Zobacz abs ... (3)Twarda walka o utrzymanie w Środzie Wlkp. zakończona re ... (8)

Kontakt

Wydawcą portalu jest: 
LM Lokalne Media Sp. z o.o.
ul. Przyjaźni 2
62-510 Konin
tel. (63) 218 00 00
 
Zgłaszanie nadużyć w komentarzach/ogłoszeniach/na forum: 
(zachęcamy do lektury artykułu M jak moderacja przed zgłoszeniem nadużycia)
moderacja@portal.lm.pl
administracja@portal.lm.pl


Uwaga! Na podane niżej numery telefonów komórkowych prosimy dzwonić wyłącznie w sprawach redakcyjnych/reklamy. Do zgłaszania problemów z działaniem serwisu ogłoszeniowego, czatu, czy innych usług udostępnianych przez LM.pl, jak również w celu zgłaszania nadużyć w komentarzach/ogłoszeniach/na forum służą wyłącznie podane wyżej adresy e-mail.

Redakcja:

Redakcja:
tel. (63) 218 00 54 
redakcja@portal.lm.pl
 
Anna Pilarska
redaktor naczelna
kom. 535-990-026
a.pilarska@firma.lm.pl
Aleksandra Braciszewska-Benkahla
dziennikarka
kom. 883-787-001
a.braciszewska@firma.lm.pl
Bartosz Skonieczny
dziennikarz (sport)
kom. 883-797-002 b.skonieczny@firma.lm.pl

 


Dział Wideo:

Tristan Tomczak
operator tv/montażysta tv
tel. 531-111-626
t.tomczak@firma.lm.pl
 
Filip Sobieszek
montażysta tv
kom. 535-990-027
f.sobieszek@firma.lm.pl
 
 


Biuro reklamy :


tel. (63) 218 00 00
reklama@portal.lm.pl
Wioletta Błażejewska
tel. (63) 218 00 51 
kom. 883-797-001
wb@firma.lm.pl
Monika Rogacka
tel. (63) 218 00 52 
kom. 535-990-025
mr@firma.lm.pl
Grzegorz Morzycki
(powiat kolski)
kom. 739-008-805
gm@firma.lm.pl
     
       

 

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.