Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościDzień Matki z dobrą energią do działania w Ferio Konin!

Dzień Matki z dobrą energią do działania w Ferio Konin!

Materiał promocyjny

Dodano:
Dzień Matki z dobrą energią do działania w Ferio Konin!
materiał promocyjny

Dzień, w którym chcemy uhonorować wszystkie Mamy zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji Ferio Konin przygotowało kreatywny sposób na spędzenie wspólnie czasu w tym wyjątkowym dniu - bezpłatne warsztaty Flower Box! Już 25 maja zapraszamy mamy wraz z pociechami powyżej 12 roku życia do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Ferio zaprasza wszystkie chętne mamy i ich dzieci na pełne dobrej i zielonej energii otwarte warsztaty florystyczne. Centrum zachęca do udziału również klientów indywidualnych. Zajęcia związane z kwiatami cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów centrum, a wspólnie spędzony czas podczas tworzenia własnego flower boxa będzie dla każdej mamy najlepszym prezentem. Na uczestników wydarzenia oprócz kwiatów przygotowano również bony na kawę.

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy odwiedzić Ferio i pod czujnym okiem instruktorki dać wyraz swojej florystycznej kreatywności. Idea pudełek z kwiatami przywędrowała do nas z Bliskiego Wschodu i w szybkim tempie zdobyła ogromną popularność. Doskonale nadają się na samodzielny upominek, a te wykonane wspólnie w czasie kreatywnych warsztatów w Ferio, na pewno ucieszą podwójnie. Zajęcia są otwarte i darmowe, a zapisy odbywają się na bieżąco w czasie trwania wydarzenia, które odbędzie się w pobliżu sklepu H&M. Lepiej jednak wybrać się na nie wcześniej, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a chętnych na pewno nie zabraknie. Warsztaty florystyczne odbywają się 25 maja, w godzinach 11.00 - 19.00 (ostatni blok warsztatowy rozpoczyna się o godz. 18.00).

Kiedy?

25 maja 2024, w godzinach 11.00- 19.00.

Jak wziąć udział?

Zapisy odbywają się na bieżąco w trakcie wydarzenia

Szczegóły na: www.feriokonin.pl

Gdzie?

Warsztaty odbędą się w pobliżu sklepu H&M.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole