LM.plSportLKS wygrał z Pelikanem, dwa gole Markiewicza

LKS wygrał z Pelikanem, dwa gole Markiewicza

Z trzecioligowym Pelikanem Niechanowo mierzyli się w sobotę piłkarze LKS Ślesin. Sparing rozgrywany był na naturalnej murawie w Orchowie.

W składzie czwartej drużyny III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej znaleźli się głównie gracze rezerwowi. Ślesinianie bez problemu pokonali Pelikana, przez całe spotkanie kontrolując przebieg gry.

Wynik w 23. minucie otworzył Dawid Jarka, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Markiewicza. Kolejne dwa gole padły dopiero w drugiej połowie meczu. W 65. minucie do wybitej z pola karnego piłki dopadł Damian Markiewicz i tym razem już sam wpisał się na listę strzelców. Obrońca LKS trzeciego gola dla swojego zespołu dołożył w 78. minucie, wykorzystując rzut karny. Jedenastka podyktowana została za faul na Michale Golińskim.

LKS Ślesin zwyciężył 3:0, a sparing z Pelikanem Niechanowo był już przedostatnim w zimowym okresie przygotowawczym. Przed rozpoczęciem zmagań ligowych ślesinianie zmierzą się jeszcze ze Zjednoczonymi Trzemeszno.

LKS Ślesin - Pelikan Niechanowo 3:0 (23' Dawid Jarka, 65', 78' Damian Markiewicz)

LKS Ślesin: Szymon Szymański (46' Hubert Rachubiński) - Rafał Dębowski, Andrzej Górski, Łukasz Łajdecki, Bartosz Andrzejewski (82' Łukasz Jaskulski), Michał Kwiatkowski (46' Kamil Lenartowski),  Dawid Jarka, Damian Markiewicz, Michał Goliński, Adrian Majewski (46' Paweł Krygier), Łukasz Jaskulski (70' Krzysztof Siedlecki).

źródło: lks-slesin.futbolowo.pl