Dzisiaj jest piątek 15 grudnia 2017, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23411) SPORT FORUM FIRMY (5108) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO

2 / -1oC
2 / 1oC
1 / -1oC

Pierwszy zimowy transfer. Nowy lider obrony Górnik ... (30)Razem dla bezpieczeństwa, czyli autorski program k ... (8)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościTurek. Trochę Elektryczni wygrali Halowy Turniej M ...

Turek. Trochę Elektryczni wygrali Halowy Turniej Mikołajkowy

Dodano: 5.12.2017 10:44

Drużyna Trochę Elektryczni z Koła zwyciężyła w niedzielnym Halowym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku i Wójta Gminy Turek.

W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów, większość - z powiatu tureckiego. Pierwsza część rywalizacji toczyła się w dwóch grupach, z których po dwa najlepsze zespoły awansowały do dalszej fazy rozgrywek. Ostatecznie w półfinałach zagrały zespoły Tura II Turek, Wichru Dobra, Orła Kawęczyn i Trochę Elektryczni z Koła.

Bardzo zacięty był mecz pomiędzy Orłem Kawęczyn i  Trochę Elektrycznymi. W podstawowym czasie gry padł bezbramkowy remis, ale w rzutach karnych lepsi byli kolanie zwyciężając 3:1. W drugim półfinale Tur II Turek pokonał 1:0 Wicher Dobra. W finale Trochę Elektryczni pokonali Tura II Turek, zwyciężając również w całym turnieju. W meczu o trzecie miejsce Orzeł Kawęczyn wygrał 3:2 z Wichrem Dobra.

Wśród indywidualnie nagrodzonych znaleźli się Jakub Antosik (Trochę Elektryczni), który został najlepszym strzelcem zawodów oraz Maciej Janik (Orzeł Kawęczyn) wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.