LM.plSportSkra II Bełchatów bez szans. Jeden set Wilki wygrały do dziewięciu!

Skra II Bełchatów bez szans. Jeden set Wilki wygrały do dziewięciu!

Zaledwie 44 punkty zdobyli w trzech setach siatkarze Skry II Bełchatów. Wilki wygrały pewnie 3:0 i awansowały na piąte miejsce w tabeli.

W sobotę zespół z Wilczyna mierzył się na wyjeździe z ligowym outsiderem, który w tym sezonie nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Wilki były faworytem tego meczu i pewnie wygrały spotkanie 3:0.

Starcie rozpoczęło się od wygranej gości do szesnastu punktów. Prawdziwy pogrom przyszedł jednak w drugim secie. Skra II Bełchatów zdołała ugrać zaledwie dziewięć punktów. O dziwo jednak, w trzeciej części spotkania o zwycięstwo Wilki grać musiały do samego końca. Ostatecznie wilczynianie pokonali rywali 25:23, a w całym meczu wygrali 3:0.

Dzięki zwycięstwu siatkarze z Wilczyna awansowali na piąte miejsce w klasyfikacji z dorobkiem jedenastu punktów. Kolejny mecz w przyszłą sobotę. Wilki podejmą Bzurę Ozorków.

Skra II Bełchatów - Wilki Wilczyn 0:3 (16:25, 9:25, 23:25)