Dzisiaj jest środa 30 września 2020, imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18422) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 13oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Fontanna z koniem zostanie naprawiona dzięki spółk ... (4)Pomoc dla mieszkańców bloku, w którym doszło do wy ... (0)

Wieruszew. 24 sierpnia Wioska z Przytupem zagra dla Fabiana

Dodano: 31.07.2019 14:55
Źródło: LM.pl

Kolejną akcję charytatywną inicjuje stwarzyszenie Wioska z Przytupem z Posady. 24 sierpnia w Wieruszewie odbędzie się piknik charytatywny dla Fabiana Naworskiego.

Sześcioletni Fabian od urodzenia ma przewlekłą chorobę nerek na podłożu uropatii. Chłopiec potrzebuje przeszczepu nerki, na dodatek czeka go najprawdopodobniej urostomia. Rodzina potrzebuje środków na lekarstwa, środki higieny i częste wizyty lekarskie. I właśnie na ten cel zbierane będą pieniądze podczas festynu charytatywnego ,,Gramy dla Fabiana".

Akcję organizuje stowarzyszenie Wioska z Przytupem. Podczas festynu odbędzie się kiermasz gadżetów, a dla uczestników zagrają zespoły Formind, Kapela Podwórkowa z Kopyta i Progres. Organizację zabawy wspomogły już: Biblioteka Publiczna w Golinie, Komisariat Policji w Golinie, koło wędkarskie nr 46 w Kazimierzu Biskupim, Copacabana Konin, Sky Camp, Konińskie Centrum Ju-Jitsu, Samuraj Konin, Bushido Żychlin, Aeroklub Koniński, motocykliści oraz firmy prywatne.

Wesprzeć zbiórkę pieniędzy można jednak już teraz. Wystarczy wpłacić środki na konto Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom w Warszawie – organizacji pożytku publicznego w Banku Millennium nr: 05 1160 2202 0000 0000 6763 3382 z dopiskiem ,,Dla Fabiana Naworskiego".

Festyn charytatywny odbędzie się zaś 24 sierpnia w Wieruszewie (gm. Kazimierz Biskupi).

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.