Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościMiejski rower z napędem elektrycznym - HIT 2021

Miejski rower z napędem elektrycznym - HIT 2021

Materiał promocyjny

Dodano:
Miejski rower z napędem elektrycznym - HIT 2021

Gdy nasze zdrowie jest zagrożone brakiem ruchu, tempem życia, zanieczyszczeniem środowiska, a miasta przeludnione i zakorkowane, na ratunek globalnym problemom cywilizacyjnym przybywa rower elektryczny. Wynalazek, który może zmienić wszystko.

Dzięki przesiadce na rower elektryczny, jesteśmy w stanie w końcu naprawdę oszczędzać i zdrowie, i czas, i pieniądze. W dobie pandemii wszystko to ma znaczenie jeszcze większe niż dotychczas i może właśnie obserwuje się tak duży popyt na rowery elektryczne.

Dlaczego rower elektryczny?

Bo w przeciwieństwie do roweru tradycyjnego, może z niego korzystać każdy. Ani problemy zdrowotne, ani kondycyjne, ani też lenistwo nie stanowią najmniejszego problemu – na rowerze z napędem elektrycznym wszyscy jesteśmy w stanie pokonać nawet długie trasy bez uczucia totalnego zmęczenia. Bez względu na wiek oraz sprawność fizyczną – każdy może cieszyć się szybkim transportem i zdrową alternatywą spędzania czasu z całą rodziną. Na rowerze elektrycznym każdy jest sobie równy i nikt nikogo nie musi gonić.

Rower elektryczny umożliwia przemieszczanie się po mieście bez stania w korkach, bez ponoszenia opłat parkingowych czy czekania na przystankach. Zapewnia niezliczoną ilość pięknych, długich wycieczek, podczas których nie zmęczymy się, a wypoczniemy. Elektryczny rower miejski pozwala na szybkie przemieszczanie się bez żadnych ograniczeń, stał się zatem ikoną nowoczesnej mobilności, modnym i zarazem praktycznym do “bólu“ gadżetem.
 

“THE WINNER 2021 IS…”

Spośród setek modeli dostępnych na rynku, Muvike City cieszy się zdecydowanie największą popularnością wśród fanów rowerów elektrycznych. Rower elektryczny Muvike City jest rowerem typowo miejskim, natomiast został tak skonstruowany, że pozwala przemierzać nie tylko miejskie ulice, ale też ścieżki rowerowe i trasy poza miastem.

Rowery elektryczne miejskie są doskonałe do jazdy po mieście i stanowią alternatywę dla środków komunikacji miejskiej, więcej informacji na ten temat można przeczytać tutaj: https://muvike.pl/rowery-elektryczne-miejskie/

Zwrócić uwagę chcemy na jego wszechstronność – uniwersalny pod względem zastosowania w różnym terenie, ale też w klasycznej kolorystyce, która elegancji nadaje zarówno Panom, jak i Paniom. Marka Muvike zajmuje się tylko i wyłącznie rowerami elektrycznymi, a w 2020 roku uzyskała I miejsce w plebiscycie Orły Branży Rowerowej i pretenduje do obronienia tegoż tytułu w roku 2021.
 

Dlaczego Muvike City to absolutny HIT?
 

 • Markowy, mocny napęd
  Ponieważ bateria i silnik znajdują się w piastach roweru tylnej i przedniej, środek ciężkości jest maksymalnie obniżony. Dzięki temu rower nie jest podsterowny, jak w przypadku baterii umieszczonych na bagażniku roweru. Litowo-jonowa bateria Samsung long life 36v 10,4 Ah o pojemności 374 Wh o żywotności aż 600 cykli. Ładowanie trwa do 3 godzin, a po tym czasie można przejechać na Muvike City aż 75km! Bateria jest ładowana w, lub na rowerze, nie trzeba zatem wyjmować jej w celu podłączenia do ładowarki. Miejski rower elektryczny Muvike City został dodatkowo wzbogacony o system, który pozwala kontrolować pracę akumulatora, chroniąc go tym samym przed nadmiernym rozładowaniem.

  Mocny i niezawodny, bezszczotkowy silnik Bafang o nominalnej mocy 250W. Jego konstrukcja i budowa została zoptymalizowana pod względem poboru energii bez utraty jego mocy, a moment obrotowy tego silnika to aż 49Nm. Jego wersja w naszym rowerze elektrycznym posiada wbudowany czujnik prędkości dzięki czemu ograniczona została ilość przewodów, a złącze dodatkowo jest wodoodporne. Silniki Bafanga cechują się bardzo przyjemną charakterystyką pracy, systemy odpowiednio czule dawkują moc, dzięki czemu silnik nigdy nie szarpie. Kontroler sterujący Muvike Intelligent Controller, który odpowiada za utrzymanie poziomu oddawania mocy na silnik w czasie, co zapewnia zawsze płynną jazdę.
   
 • Lekka konstrukcja
  Dzięki bardzo lekkiej baterii oraz ramy aluminiowej, konstrukcja roweru jest bardzo lekka, Muvike City waży zaledwie 24 kg. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia optymalną postawę podczas jazdy - wysoko osadzona kierownica z wygodnym gięciem pozwala podróżować w wyprostowanej pozycji. Aluminiowa kierownica jest regulowana wspornikiem, a skórzane uchwyty kierownicy zapewniają komfort dłonią nawet przy wielogodzinnej jeździe. Wszystko to sprawia, że rower jest super wygodny.
   
 • Komfort
  Z łatwością możemy jeździć po nierównym terenie, wzniesieniach, czy też podczas silnego wiatru dzięki zastosowanemu w rowerze sternikowi. System amortyzatorów jest hydrauliczny, zapewnia więc nie tylko komfortową jazdę, ale też sprawia, że podczas jazdy nasz kręgosłup jest bezpieczny i zrelaksowany nawet przy bardzo ostrym hamowaniu. Muvike City wyposażony jest w pełne błotniki, dzięki czemu nasze ubrania pozostają czyste nawet po przejażdżce w niezbyt dobrej pogodzie. Na uwagę zasługuje też fajny, pojemny bagażnik.
   
 • Bezpieczeństwo
  Muvike City posiada dodatkowe oświetlenie Energy LIGHT (przód+ tył) dla większego bezpieczeństwa. Niezawodny system 7-biegowych przerzutek SHIMANO TOURNEY oraz najwyższej klasy osłonięty łańcuch gwarantują bezawaryjną jazdę. Najwyższej jakości tarczowe mechaniczne hamulce w rowerze City zapewniają wysoką skuteczność hamowania bez konieczności rozgrzewania okładziny, mają solidną stalową tarczę 160mm, a żywiczne klocki hamulcowe Promax udoskonaloną modulację. Cały system hamulców wyposażony został w specjalistyczne czujniki elektroniczne, dzięki którym po naciśnięciu klamki hamulca silnik przestaje działać…natychmiast. Natychmiast i bez szkodzie na powłoce niskościeralnej opony. Opony Kenda 700x40c sprawdzą się dosłownie w każdych warunkach - również na mokrym asfalcie, betonie, czy ubitej drodze. Wykazują znaczna odporność na ścieranie, minimalne opory toczenia oraz, co ważne, powiększone klocki boczne dla lepszej przyczepności w zakrętach. Producent rzeczywiście w kwestii bezpieczeństwa swoich rowerów nie uznaje żadnych kompromisów.

 

Muvike City hitem roku 2021

Trzeba przyznać, że marka Muvike wspięła się na wyżyny perfekcjonizmu w projektowaniu swojego miejskiego modelu roweru elektrycznego. Muvike City to solidny, mocny, komfortowy i bezpieczny pogromca dróg miejskich i bezdroży.

Gdybyśmy mieli jednak wytypować, co konkretnie spowodowało, że Muvike City pobił wszelkie inne modele w poprzednim sezonie, padłoby na uczciwy stosunek jakości do ceny. Przy tak znakomitym, brandowym wyposażeniu jednocześnie udało się marce Muvike zmieścić w bardzo atrakcyjnej cenie. Model City wylądował w grupie najwyższej klasy elektrycznych rowerów miejskich pod względem jakości komponentów, natomiast w średniej półce cenowej. Bezsprzecznie zasłużył sobie na najwyższe odznaczenia w swojej kategorii branżowej.

Czytaj więcej na temat:rower, turystyka, zdrowie
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole