Dzisiaj jest poniedziałek 16 września 2019, imieniny: Edyty, Kornela, Kamili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19040) SPORT FORUM FIRMY (5361) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wspólny kandydat opozycji. Lewica poparła M ... (0)Mistrzostwa Okręgu za nami. 50-lecie świętował KŻ ... (0)

Groźnie na krajówce

Dodano: 3.10.2011 10:30
Źródło: LM.pl
Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Czerwonka. Ruch na drodze krajowej odbywa się wahadłowo.

Rano w Czerwonce doszło do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Ranny został jeden z kierowców, a jego stan był na tyle poważny, że zdecydowano się na przetransportowanie go śmigłowcem do szpitala w Płocku. Obecnie na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe, a ruch odbywa się wahadłowo.

Utrudnienia na krajówce potrwają najprawdopodobniej kilka godzin.

  • 1
  • 2

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wypadek,   Czerwonka,   gmina Chodów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Szybciej matołki bo nie zdążycie
Dodano: 03.10.2011 09:31    Przez: ~święty krzysztof
Ponoć w Broniszewie albo w Przewozie (KUJ-POM) w ten weekend ojciec przejechał dwuletnie dziecko. Czy ktoś wie coś na ten temat? Jeśli tak niech napisze coś poniżej. Z tego co wiem dziecko nie przeżyło.
Dodano: 03.10.2011 12:54    Przez: ~kruk
Ludzie panikują bo już niedługo ma ponoć wygrać wybory jarek złodziejaszek
Dodano: 03.10.2011 09:32    Przez: ~itm@n
Kiedyś gdy stały tam dziewczyny to samochody jeździły wolniej.
Dodano: 03.10.2011 10:25    Przez: ~912
Zawsze wolniej i zawsze ostrożniej. Więcej kultury osobistej dla innych uczestników drogi. Dlaczego w innych krajach kierowcy się doskonale rozumieją i szanują na drodze a w Polsce nie ????!!!!
Dodano: 03.10.2011 11:57    Przez: ~Monika
Monika, widać nigdy nie byłaś w innych krajach, a wystarczy wybrać się za naszą zachodnią granicę. Tam kierowcy po prostu mają normalne drogi, a co do szybkości, to sprawdź jak jeżdżą Niemcy na swoich autostradach.
Dodano: 03.10.2011 13:54    Przez: ~murma
oj bardzo popieram... na pewno gdyby nie nasze "piękne" drogi to byłoby mniej wypadków.. nie wszystkiemu jest winna prędkość...
Dodano: 03.10.2011 20:32    Przez: ~kierowca
Zauwazyliście ile wypadków na krajowej 92 jest z udziałem TIRów. Dlaczego TIRy nie jeżdżą autostradą tylko starą trasą. Ponieważ jakiś baran wprowadził nieudolny system Viatol. Kiedy to się skończy? Kiedy na 92 powstaną bramki systemowe? PARANOJA!!!
Dodano: 03.10.2011 12:31    Przez: ~xsd
A to nasza wina? Władz zapytaj