Dzisiaj jest środa 27 maja 2020, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18051) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (16) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 11oC
Jutropogoda
16 / 10oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Mieszkania zdrożeją

Dodano: 26.09.2012 08:25
Źródło: LM.pl
Od przyszłego roku stopniowo zmniejszać się będzie bonifikata na wykup mieszkań komunalnych – takie zarządzenie wydał niedawno burmistrz Turku.

Do końca roku zniżka wynosić będzie 90%, ale już od roku 2013 zmaleje ona od dwa procent. O tyle samo bonifikata będzie maleć z każdym kolejnym rokiem. Wnioski, które złożone zostaną w danym roku kalendarzowym będą rozpatrywane w oparciu o obowiązującą w danym roku zniżkę.
 
Ci, którzy złożą wnioski o wykup mieszkania należącego do gminy miejskiej Turek do końca roku 2012 zostaną objęci jeszcze 90-procentową bonifikatą.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Turek,   mieszkania komunalne

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Nic nie zdrożeje, mieszkania lecą na łeb na szyję, a jak ktoś nie wierzy to niech spróbuje sprzedać. 2 lata się pobuja z cena a potem obniżka kilkadziesiąt tysi do w miarę realnej wartości, a itak klienci będą wybrzydzać. mieszkania spadają, a jak nie wierzysz to spróbuj sprzedać za tyle ile chcesz.
Dodano: 26.09.2012 09:06    Przez: ~NaszKlientNaszPannnnn
Rudy niszczy Polske nadejdzie argamedon bieba totalne bezrobocie tumany rozjuszonych tzw POmatołów okradajacych staruszów itp.
Dodano: 26.09.2012 09:16    Przez: ~Marek
Samo z siebie nic nie drożeje,to zdziercy podwyższają ceny.Ryży kundel i jego sfora.
Dodano: 26.09.2012 10:18    Przez: ~buda
Głosowali co niektórzy na tego rudego gnoma to teraz klaskać i przygotowywać się do lizania swińskich koryt jak łaska pańska rudego cesarza POzwoli.
Dodano: 26.09.2012 20:05    Przez: ~klakier

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.