Dzisiaj jest poniedziałek 27 maja 2019, imieniny: Jana, Juliusza, Radowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20055) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 15oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Zatrzymany za pchnięcie nożem i posiadanie ... (9)Portugalskie piaski przetestowały rajdowców Kamena ... (0)

Zdjęcia w kosmosie

Dodano: 21.01.2013 11:54
Źródło: LM.pl

Wyślij zdjęcie w kosmos. To akcja, w ramach której każdy może znaleźć się w pozaziemskiej orbicie. Fotografie i filmy można przesyłać do 25 stycznia.

Akcję prowadzi Spółdzielnia Socjalna „Fajna Sztuka” oraz Centrum Badań Kosmicznych PAN. Jej celem jest zainteresowanie ludzi polskim zaangażowaniem w międzynarodowe projekty kosmiczne. Satelity „Lem” i „Heweliusz” powstały we współpracy Instytutu Polskiej Akademii Nauk Centrum Badań Kosmicznych i Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika oraz Instytutu Astronomicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Polskie satelity będą częścią grupy sześciu obiektów, które zostaną umieszczone do połowy 2013 roku na orbicie o wysokości 800 km.

W akcji może wziąć udział każdy. Wystarczy przesłać do pięciu zdjęć lub jeden film o dowolnej tematyce na adres: zdjeciewkosmos@gmail.com. Zdjęcie nie może przekraczać 300KB, a film - 1 MB.

Wszystkie zebrane materiały zostaną zapisane w pamięci satelity „Heweliusz”. Uczestnicy natomiast otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w akcji.

 

 

 

 

  • Zdjęcia w kosmosie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kobrzycki w kosmos!
Dodano: 21.01.2013 12:18    Przez: ~herrman
Chcesz zaśmiecić kosmos ?
Dodano: 21.01.2013 18:34    Przez: ~olo
Drugie zdjęcie - słoneczko
Dodano: 21.01.2013 12:35    Przez: ~gimbaza

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.