Dzisiaj jest wtorek 19 marca 2019, imieniny: Józefa, Bogdana, Laili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22223) SPORT FORUM FIRMY (5310) PRACA (75) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 2oC
Jutropogoda
8 / 7oC
Pojutrzepogoda
11 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (6)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

Ruch to zdrowie

Dodano: 5.06.2013 09:33

W najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Koninie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Gościem będzie instruktor sportu Gabriel Chmielewski, który opowie o dobroczynnym wpływie ruchu na nasze zdrowie. Tematem sobotniego spotkania  będzie wpływ aktywności fizycznej na zdrowie. Gabriel Chmielewski wyjaśni, dlaczego dbanie o zdrowie to nie tylko dieta, ale także ruch. Całe spotkanie będzie podzielone na dwie części – teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej prelegent zademonstruje ćwiczenia rozciągająco - wzmacniające do wykonywania na co dzień, dlatego uczestnicy mogą wziąć ze sobą strój sportowy. Podczas spotkania będzie też można skosztować zdrowych i smacznych potraw wegetariańskich, a także wykonać proste badania profilaktyczne – ciśnienia krwi oraz wysycenia krwi tlenem – tzw. pikflometrię.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Koninie odbędą się 8 czerwca, o godzinie 18 w klubie „Energetyk”, przy ul. Przemysłowej 3 d. Wstęp jest bezpłatny.

  • Ruch to zdrowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

avatar Super!!!
Dodano: 05.06.2013 10:06    Przez: Stefan Stamblewski
Pana Senatora to nie będzie?
Dodano: 05.06.2013 10:36    Przez: ~Społecznik
siara
Dodano: 05.06.2013 17:45    Przez: ~;

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.