Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościRuch to zdrowie

Ruch to zdrowie

Dodano:
Ruch to zdrowie
W najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Koninie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej.

W najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Koninie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Gościem będzie instruktor sportu Gabriel Chmielewski, który opowie o dobroczynnym wpływie ruchu na nasze zdrowie. Tematem sobotniego spotkania  będzie wpływ aktywności fizycznej na zdrowie. Gabriel Chmielewski wyjaśni, dlaczego dbanie o zdrowie to nie tylko dieta, ale także ruch. Całe spotkanie będzie podzielone na dwie części – teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej prelegent zademonstruje ćwiczenia rozciągająco - wzmacniające do wykonywania na co dzień, dlatego uczestnicy mogą wziąć ze sobą strój sportowy. Podczas spotkania będzie też można skosztować zdrowych i smacznych potraw wegetariańskich, a także wykonać proste badania profilaktyczne – ciśnienia krwi oraz wysycenia krwi tlenem – tzw. pikflometrię.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Koninie odbędą się 8 czerwca, o godzinie 18 w klubie „Energetyk”, przy ul. Przemysłowej 3 d. Wstęp jest bezpłatny.

Ruch to zdrowie
Przeczytaj również:Aktywność na sylwetkę
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole