Dzisiaj jest poniedziałek 2 sierpnia 2021, imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15486) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 14oC
Jutropogoda
21 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Próbowali powstrzymać Olimpię. Udało się tylko prz ... (0)Pamiątki z Powstania Warszawskiego w licheńskim mu ... (3)

Ruch to zdrowie

Dodano: 5.06.2013 09:33

W najbliższą sobotę, 8 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Koninie prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Gościem będzie instruktor sportu Gabriel Chmielewski, który opowie o dobroczynnym wpływie ruchu na nasze zdrowie. Tematem sobotniego spotkania  będzie wpływ aktywności fizycznej na zdrowie. Gabriel Chmielewski wyjaśni, dlaczego dbanie o zdrowie to nie tylko dieta, ale także ruch. Całe spotkanie będzie podzielone na dwie części – teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej prelegent zademonstruje ćwiczenia rozciągająco - wzmacniające do wykonywania na co dzień, dlatego uczestnicy mogą wziąć ze sobą strój sportowy. Podczas spotkania będzie też można skosztować zdrowych i smacznych potraw wegetariańskich, a także wykonać proste badania profilaktyczne – ciśnienia krwi oraz wysycenia krwi tlenem – tzw. pikflometrię.

Najbliższe zajęcia Klubu Zdrowia w Koninie odbędą się 8 czerwca, o godzinie 18 w klubie „Energetyk”, przy ul. Przemysłowej 3 d. Wstęp jest bezpłatny.

  • Ruch to zdrowie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Super!!!
Dodano: 05.06.2013 10:06    Przez: Stefan Stamblewski
Pana Senatora to nie będzie?
Dodano: 05.06.2013 10:36    Przez: ~Społecznik
siara
Dodano: 05.06.2013 17:45    Przez: ~;

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.