Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościJak planować swoją przyszłość w zmieniającym się regionie?

Jak planować swoją przyszłość w zmieniającym się regionie?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jak planować swoją przyszłość w zmieniającym się regionie?
materiał promocyjny

Od maja 2023 roku, w ramach projektu "Skills for the future - umiejętności dla przyszłości" przedstawiciele Stowarzyszenia Młodzi Lokalsi i Fundacji Instytut Zielonej Przyszłości spotykają się z młodzieżą w szkołach z Konina i okolicznych powiatów regionu, by rozmawiać o tym, co wpływa na nasz region i jak planować swoją przyszłość.

Jak poruszać się w zmieniającej się rzeczywistości, w trakcie trwających zmian klimatu i lokalnej transformacji, a przede wszystkim jak planować swoją przyszłość edukacyjną i zawodową, wiedząc o zmianach, jakie czekają nasze miasto i region?

Zapraszam Państwa do obejrzenia drugiego materiału wideo z nagraniem prezentacji, w którą wplatam elementy doradztwa zawodowego – za ich pośrednictwem dostarczamy wiedzę i informację nie tylko uczniom szkół objętych naszym projektem, ale wszystkim zainteresowanym tematem sprawiedliwej transformacji, przyszłości i przede wszystkim tego, jak wykorzystać te procesy do osiągnięcia swojego, osobistego sukcesu na lokalnym rynku pracy. - mówi Agata Kuźmińska, opiekunka projektu. 

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach inicjatywy EU Teens For Green.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole