Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościKolejny salon Sinsay w Koninie

Kolejny salon Sinsay w Koninie

Materiał promocyjny

Dodano:
Kolejny salon Sinsay w Koninie
materiał promocyjny

Dla pierwszych klientów w środę 28.02. marka przygotowała drobne upominki.

Już 28 lutego w nowo powstałym obiekcie handlowym Vendo Park przy Wale Tarejwy zostanie otwarty trzeci salon Sinsay w Koninie. Liczący prawie 950 m2 sklep, podobnie jak ten w Galerii nad Jeziorem, będzie oferował klientom pełen wachlarz asortymentu, czyli odzież damską, męską, dziecięcą, produkty do pielęgnacji i makijażu, a także akcesoria wyposażenia wnętrz.

Sinsay odpowiada na potrzeby swoich klientów, oferując im najnowsze trendy w najlepszych cenach. Dzięki temu markę pokochały już tysiące rodzin z całej Europy. Marka projektuje linie, które stanowią codziennie źródło inspiracji dla kobiet lubiących modę, a także dla mężczyzn preferujących niezobowiązujący miejski styl. Wśród propozycji Sinsay znajdują się również wygodne i funkcjonalne ubrania dla mam oraz urocze produkty i akcesoria dla dzieci. Niezwykle ważnym departamentem jest dom. Znajdziemy w nim modne dekoracje oraz praktyczne akcesoria do każdego z pomieszczeń: salonu, sypialni, kuchni, jadalni, łazienki i pokoju dziecięcego. W sezonie letnim nie brak tu dodatków do ogrodu czy dekoracji balkonowych.

Najmłodszy brand polskiej spółki LPP nie zwalnia tempa, pojawiając się zarówno w dużych, jak i małych miastach europejskich. Zadebiutował na rynku 1 marca 2013 roku, otwierając swoje pierwsze sklepy w Polsce, natomiast dziś jest obecny w 20 krajach z siecią salonów stacjonarnych i prężnie działającym sklepem online. Niemal dokładnie po 11 latach od debiutu na rynku, w marcu tego roku swój tysięczny salon Sinsay otworzy w Gdańsku, gdzie korzenie ma spółka LPP.

Marka nie zapomina również o wielbicielach zakupów online, którzy mają możliwość pobrania aplikacji umożliwiającej szybkie i praktyczne składanie zamówień, a od niedawna także dołączenia do pierwszego w rodzinie LPP programu lojalnościowego – Sinsay Club. Jego członkowie za każde dokonane zakupy otrzymują punkty, które następnie mogą wymienić na kupony rabatowe.

Nowy salon w Vendo Parku otwierany jest z myślą o mieszkańcach starej części Konina, by dostęp do szerokiej gamy produktów w najlepszych cenach był dla nich jeszcze łatwiejszy. Dla pierwszych klientów w środę 28.02. marka przygotowała drobne upominki.

Najnowsze kolekcje Sinsay dostępne tutaj:

Instagram: @sinsay ● Facebook: @sinsay ● TikTok: @sinsay ● Pinterest: @sinsay

Kolejny salon Sinsay w Koninie
Kolejny salon Sinsay w Koninie
Kolejny salon Sinsay w Koninie
Czytaj więcej na temat:vendo park, sinsay, zakupy, odzież, moda
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole