Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościLetnia przygoda na motocyklu? Najpierw zrób prawko ze Szkołą Jazdy Turbo!

Letnia przygoda na motocyklu? Najpierw zrób prawko ze Szkołą Jazdy Turbo!

Materiał promocyjny

Dodano:
Letnia przygoda na motocyklu? Najpierw zrób prawko ze Szkołą Jazdy Turbo!
materiał promocyjny

Chcesz poczuć wolność, jaką daje jazda motocyklem? Z nami to możliwe! Sprawdź kursy Szkoły Jazdy Turbo na prawo jazdy kategorii A i odkryj świat dwóch kółek!

Jazda na motocyklu lub quadzie to coś więcej niż tylko sposób przemieszczania się – to prawdziwe doświadczenie, które daje poczucie wolności i adrenaliny. Wiatr we włosach, otwarta przestrzeń przed Tobą i dźwięk silnika podkreślają niezależność i dynamiczność każdej podróży. Motocykl czy quad pozwala Ci na bliski kontakt z otoczeniem, co sprawia, że każda przejażdżka staje się niezapomnianą przygodą.

Wsiadając na motocykl, możesz łatwo uciec od codziennego stresu i zgiełku miasta. Wycieczki krajobrazowymi trasami, weekendowe wypady za miasto czy zwiedzanie nieznanych miejsc stają się dostępne i pełne emocji. Jazda na motocyklu to także doskonała okazja do poznania nowych ludzi, którzy dzielą Twoją pasję, tworząc niezapomniane wspólne wspomnienia.

Zdobądź prawo jazdy na motocykl i motorower!

Chcesz poczuć wolność, jaką daje jazda motocyklem? Ze Szkołą Jazdy Turbo to możliwe! Sprawdź kursy na prawo jazdy kategorii A i odkryj świat dwóch kółek!

Kategoria AM: motorowery i quady

Jeśli masz 14 lat, możesz już zacząć swoją motocyklową przygodę! Zdobądź prawo jazdy na motorowery i czterokołowce lekkie (np. quady do 350 kg), które pozwolą Ci na bezpieczną jazdę do 45 km/h. Kurs obejmuje:

  • 10 godzin teorii
  • 5 godzin praktyki

Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej, w tym manewrów na placu i jazdy w ruchu miejskim.

Kategoria A1: motocykle do 125 ccm

Masz już 16 lat? Zgoda rodziców i możesz rozpocząć kurs na prawo jazdy kategorii A1! Ta kategoria pozwala prowadzić motocykle o pojemności do 125 ccm oraz pojazdy kategorii AM. Kurs obejmuje:

  • 30 godzin teorii
  • 20 godzin praktyki

Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej, w tym manewrów na placu i jazdy w ruchu drogowym (min. 25 min.).

Kategoria A2: mocniejsze motocykle

Dla osób od 18. roku życia, Szkoła Jazdy Turbo oferuje kurs na kategorię A2, który pozwala prowadzić motocykle o mocy do 35 kW. Kurs obejmuje:

  • 30 godzin teorii
  • 20 godzin praktyki

Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej, w tym manewrów na placu (sześć zadań) i jazdy w ruchu drogowym (min. 25 min.).

Kategoria A: pełna wolność motocyklowa

Jeśli masz 24 lata (lub 20 lat i prawo jazdy kategorii A2 od co najmniej 2 lat), możesz zdobyć pełne prawo jazdy kategorii A. To uprawnienie do jazdy wszystkimi motocyklami, bez ograniczeń mocy czy pojemności. Kurs obejmuje:

  • 30 godzin teorii
  • 20 godzin praktyki

Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej, w tym manewrów na placu (sześć zadań) i jazdy w ruchu drogowym (min. 25 min.).

Dlaczego warto wybrać nasz kurs?

Szkoła Jazdy Turbo to profesjonalni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesny sprzęt i doskonale przygotowane motocykle, elastyczne godziny zajęć dostosowane do Twoich potrzeb, atrakcyjne ceny i możliwość płatności ratalnej.

Nie czekaj! Dołącz do grona zadowolonych motocyklistów i zacznij swoją przygodę już dziś. Szkoła Jazdy Turbo zaprasza na kursy prawa jazdy kategorii A, które otworzą przed Tobą nowe możliwości i zapewnią niezapomniane wrażenia z jazdy!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swoje miejsce!

Czytaj więcej na temat:turbo, motocykle, prawo jazdy, lato
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole