Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościNowa praca w nowym roku? Zdobądź uprawnienia i zmień swoje życie!

Nowa praca w nowym roku? Zdobądź uprawnienia i zmień swoje życie!

Materiał promocyjny

Dodano:
Nowa praca w nowym roku? Zdobądź uprawnienia i zmień swoje życie!
materiał promocyjny

Kat. C, kat. D, ADR, a może szkolenie na wózek widłowy? Jeszcze dziś zdobądź nowe uprawnienia, które pozwolą Ci poszukać lepszej pracy i zmienić swoje życie w nowym roku!

Koniec roku to zawsze czas podsumowań i refleksji. Również nad swoją karierą zawodową. Czy mam satysfakcję z tego, co robię? A może chcę coś zmienić i poszukać nowej pracy? Nowy rok to dobry moment na podjęcie nowych wyzwań, ale by pójść w innym kierunku najpierw trzeba się do tego przygotować. Na przykład zdobywając nowe uprawnienia do kierowania pojazdami. Dzięki kursom w konińskiej Szkole Jazdy Turbo poszerzysz swoje umiejętności i z łatwością znajdziesz pracę marzeń!

Na auta ciężarowe, autokary i wózki widłowe

Dziś kategoria B prawa jazdy to absolutna podstawa, by marzyć o jakimkolwiek zatrudnieniu. Umiejętność jazdy samochodem poszerzy jednak również Twoje możliwości szukania pracy. Nie trzeba będzie już rozglądać się jedynie w swoim najnowszym otoczeniu. Z prawem jazdy masz możliwość przebierania wśród ofert z całego regionu.

Jeśli jesteś już kierowcą, warto rozważyć, czy nie jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy. Z prawem jazdy kat. C (auta o masie pow. 3,5 tony), kat. C+E (przyczepa), i kat. D (autobusy i autokary) będziesz mógł szukać pracy wśród wielu firm transportowych z całego regionu.  A jeśli jesteś już zawodowym kierowcą, dobrym kierunkiem w nowym roku będzie zainwestowanie w podnoszenie swoich kwalifikacji – w ramach kursów kwalifikacyjnych w Turbo. Kurs ADR (przewozu materiałów niebezpiecznych) pozwoli Ci szukać nowych, lepiej płatnych zleceń. Wydane pieniądze zwrócą się w szybkim czasie.

W Turbo dostępne są też kursy specjalistyczne. Jeżeli wolisz pracę na miejscu, a nie w delegacji, warto rozważyć szkolenie z obsługi i sterowania żurawiem przeładunkowym, czy kurs na prowadzenie wózka widłowego. Do tego drugiego nie jest wymagane prawo jazdy, a certyfikat honorowany jest w całej Unii Europejskiej.

Dlaczego już teraz?

Myślisz o podniesieniu swoich kwalifikacji już od dłuższego czasu, ale do tej pory się na to nie zdecydowałeś? Nie zwlekaj! Koniec roku to najlepsza okazja na taki krok. Od stycznia ceny za różne usługi zazwyczaj rosną. Cały czas mamy też w Polsce dość wysoką inflację i nie można być pewnym tego, czy koszty życia nie będą rosnąć w najbliższej przyszłości.

Decydując się na kurs już teraz masz pewność dobrej, niższej ceny za kursy i szkolenia w Turbo. A jeśli cały czas masz wątpliwości – zadzwoń pod nr tel. 500 076 890, 63 242 57 31 lub napisz na skpturbo@wp.pl. Instruktorzy Turbo czekają, by rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Czytaj więcej na temat:turbo, prawo jazdy, rozwój
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole