Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościSklep z serwerami w dobrych cenach

Sklep z serwerami w dobrych cenach

Materiał promocyjny

Dodano:
Sklep z serwerami w dobrych cenach
materiał promocyjny

Osoby, które poszukują dobrego serwera, ale dysponują ograniczonym budżetem, powinny zajrzeć do sklepu Bizserver.eu. Znajdą tam najlepszej jakości sprzęt serwerowy w atrakcyjnych cenach.

Bizerver - najlepszy sklep z serwerami

Największy wybór serwerów dostępny jest w sklepach internetowych. Aby znaleźć sklep oferujący tego typu produkty należy wpisać w wyszukiwarkę internetową nazwę poszukiwanych przez nas urządzeń, np. „serwery Supermicro”, „serwery Dell” lub „serwery HP”. Po kliknięciu „szukaj” naszym oczom powinno pojawić się mnóstwo sklepów z sprzętem serwerowym sprzętem, a jednym z nich prawdopodobnie będzie Bizserver.eu. To godny uwagi sklep ze sprzętem serwerowym oraz dedykowanym mu oprogramowaniem. W Bizserver można nabyć gotowy serwer lub, przy pomocy konfiguratora, stworzyć swój własny.

Bizerver - zalety

Sklep Bizserver.eu posiada wiele zalet, które wyróżniają go wśród innych tego typu firm działających na rynku. Bez wątpienia, jedną z nich są bardzo korzystne oferty cenowe dostępnych produktów. Mimo wysokiej jakości sprzedawanego tam sprzętu, można go kupić za niewygórowaną cenę, którą ciężko znaleźć u konkurencji.

Kolejną dużą zaletą jest bogaty asortyment sklepu. Można w nim bez problemu znaleźć produkty od różnych marek - w tym tych znanych i renomowanych oraz o rozmaitych parametrach i specyfikacji. Co więcej, w Bizserver.eu dostępne są nie tylko nowe, ale też i używane urządzenia. Serwerowy sprzęt poleasingowy, jest odpowiednio sprawdzony i przetestowany, dlatego ma gwarancje dalszego działania jeszcze przez wiele lat.

Mimo bogatej oferty, w Bizserver łatwo jest znaleźć to, czego się potrzebuje. Wszystko to dzięki intuicyjnej i przyjaznej dla użytkownika stronie internetowej. Sklep jest przejrzysty, a wszystkie urządzenia uporządkowane w kategorie. Wyszukiwanie ułatwia rozbudowana wyszukiwarka produktów, która posiada różne filtry umożliwiające dokładne doprecyzowanie parametrów poszukiwanej rzeczy.

Klienci Bizserver mogą ponadto zawsze liczyć na pomoc pracowników sklepu, których cechuje profesjonalne podejście do klienta. Oferują oni doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu, a także mogą pomóc w jego późniejszym uruchomieniu.

Systemy serwerowe

Bizserver.eu ma bogatą ofertę systemów serwerowych. W sklepie dostępne są serwery Supermicro, serwery Dell, serwery HP, Supermicro Microblade, Supermicro Twin, Supermicro Superblade i Supermicro Microcloud. Sklep, posiada w sprzedaży zarówno serwery typu RACK, jak i serwery typu Tower, dlatego każdy może wybrać to, co mu najbardziej odpowiada.

Serwery storage

W sklepie Bizserver.eu można nabyć serwery storage Supermicro Rack 1U, Supermicro Rack, 2U, Supermicro Rack 3U, Supermicro Rack 4U+ oraz serwery QNAP. Serwery storage Supermicro służą do obsługi dużej ilości dysków twardych jednocześnie, natomiast serwery storage QNAP stanowią świetne rozwiązanie jeżeli chodzi o backup i synchronizację danych. Serwery storage to najlepsza metoda przechowywania danych na niewielkich przestrzeniach fizycznych.

Stacje robocze

Stacje robocze to komputery, które mają o wiele wyższą wydajność niż komputery osobiste i są przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. Cechuje je duża moc obliczeniowa, pojemne zasoby pamięci oraz wielowątkowość. Stacje robocze są odporne na pracę pod większym obciążeniem niż zwykłe komputery, z tego względu wykorzystuje się w nich droższe komponenty. Szczególnie podzespoły są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że stacje robocze są niezawodne i szybkie przez długi czas.

Podzespoły serwerowe

W Bizserver.eu dostępne są podzespoły do m.in. serwerów takich jak serwery Supermicro, serwery Dell czy serwery HP. W tej kategorii produktów znajdują się podzespoły serwerowe i podzespoły konsumenckie. W ofercie znaleźć można również monitory komputerowe, myszki i klawiatury oraz części do domowych komputerów. Bizserver.eu oferuje także zasilacze awaryjne UPS, szafy RACK oraz urządzenia sieciowe. Na stanie dostępne są także różnego rodzaju akcesoria, np. kieszenie i ramki na dyski, kable komputerowe czy zasilacze Supermicro.

Oprogramowanie serwerowe

Sklep Bizserver.eu oferuje również oprogramowanie serwerowe, które jest niezbędne do sprawnego działania serwera. Oprogramowanie serwerowe dostępne w sklepie to m.in. systemy operacyjne Windows Server. Oprócz tego, w Bizserver można też kupić dodatkową licencję CAL i RDS, oprogramowanie biurowe, systemy i programy dla komputerów domowych oraz programy antywirusowe.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole