Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościTen film rozmerda każdego – familijne kino za 8 zł

Ten film rozmerda każdego – familijne kino za 8 zł

Materiał promocyjny

Dodano:
Ten film rozmerda każdego – familijne kino za 8 zł
materiał promocyjny

Kino Oskard po raz kolejny włącza się w ogólnopolską akcję Dni Otwarte Funduszy Europejskich i w związku z tym zaprasza 8 października (g. 14.00) na komedię „Pies w rozmiarze XXL”.

W polskiej wersji językowej głosu głównemu bohaterowi użyczył Cezary Pazura.

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza, daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie.

Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

DOFE to setki wydarzeń i tysiące odwiedzających, którzy mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.

Bilety 8 zł w kasie Oskardu lub online: https://bit.ly/3dX3l2W

Ten film rozmerda każdego – familijne kino za 8 zł
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole