Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościWielka Akcja ekologiczna w Ferio trwa. Oddaj odpady i odbierz sadzonkę drzewa!

Wielka Akcja ekologiczna w Ferio trwa. Oddaj odpady i odbierz sadzonkę drzewa!

Materiał promocyjny

Dodano:
Wielka Akcja ekologiczna w Ferio trwa. Oddaj odpady i odbierz sadzonkę drzewa!
materiał promocyjny

Tydzień aktywności poświęconych naszej planecie centrum rozpoczął się w ubiegłą sobotę. Przypomnijmy, że wystawa ekologiczna „Przyjaciele Ziemi”, dedykowana zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla grup szkolnych i przedszkolnych, potrwa jeszcze do 20 kwietnia. Interaktywna podróż związana z dbaniem o naszą planetę, to doskonała okazja by zgłębić wiedzę na temat ochrony środowiska i dowiedzieć się więcej na temat proekologicznego postępowania w naszym najbliższym otoczeniu.

W najbliższą sobotę, mieszkańcy Konina i okolic mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, jakie Ferio Konin przygotowało dla klientów wraz z partnerami wydarzenia – Nadleśnictwem z Konina i Konińskim Domem Kultury.

Każdy, kto przyniesie tego dnia posegregowane odpady wybranych frakcji, otrzyma od Nadleśnictwa sadzonkę drzewa. Wśród sadzonek nie zabraknie sosny, brzozy i drzewek owocowych (tj. jabłoni, dzikiej gruszy, śliwy tarniny).  Akcję zaplanowano w godzinach 10.00 – 18.00. Akcja, w zależności od pogody, zorganizowana zostanie wewnątrz obiektu lub na parkingu. Jakie odpady nadające się do recyklingu i w jakiej ilości przynieść, aby zdobyć sadzonkę? Szczegóły na stronie internetowej centrum handlowego: www.feriokonin.pl

Począwszy od soboty, mieszkańcy Konina i okolic będą mieli również okazję podziwiać prace młodych plastyków z Atelier KreDKa. Wystawa, której tematem przewodnim jest otaczająca nas przyroda, obejmuje ponad dwadzieścia wielkoformatowych plansz. Prace przygotowane pod okiem Katarzyny Mijakowskiej - instruktorki pracowni plastycznej Konińskiego Domu Kultury – wyeksponowane będą w przestrzeni centrum handlowego do końca kwietnia.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konina

Partnerami Wydarzenia są:
Liga Ochrony Przyroda
Koniński Dom Kultury
Atelier KreDKa
Nadleśnictwo Konin
SHARP – w roli partnera technologicznego

Gdzie:
Ferio Konin

Kiedy:
13 - 20 kwietnia 2024

Szczegóły:
feriokonin.pl

Czytaj więcej na temat:ferio, ekologia
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole