Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZabierzcie MAMY na wzruszający filmowy hit dający siłę i nadzieję

Zabierzcie MAMY na wzruszający filmowy hit dający siłę i nadzieję

Materiał promocyjny

Dodano:
Zabierzcie MAMY na wzruszający filmowy hit dający siłę i nadzieję
materiał promocyjny

Film to debiut komiczki i aktorki Paoli Cortellesi, która, podążając śladem Phoebe Waller-Bridge („Fleabag”), zagrała w nim także główną rolę.

„Jutro będzie nasze” to film dla wszystkich matek, sióstr i córek. Zabierz mamę na seans 26 maja o 17.30 do Kina Oskard. Na szczęśliwców czekają nagrody.

„Jutro będzie nasze” to uniwersalna i niezwykle współczesna opowieść o siostrzeństwie, zyskiwaniu niezależności i braniu życia w swoje ręce. Mocny, a jednocześnie zabawny i pełen emocji kobiecy głos, który stał się jednym z największych przebojów kinowych we Włoszech.

Film to debiut komiczki i aktorki Paoli Cortellesi, która, podążając śladem Phoebe Waller-Bridge („Fleabag”), zagrała w nim także główną rolę. Z Delią może utożsamić się każda z nas, bo i my dokonujemy na co dzień rzeczy niemożliwych – ogarniamy dom i pracę, dzieci i starszych członków rodziny, łagodzimy złe humory męża albo emocje nastoletniej córki. Delia urabia sobie ręce po łokcie, a w zamian dostaje tylko kolejne razy, pretensje i fochy. Jest również przekonana, że szykującą się do zamążpójścia córkę czeka podobny los. Jednak pewnego dnia przychodzi do niej list, który prowokuje ją do buntu i skłania do zaskakująco śmiałych czynów, których nikt się nie spodziewa po gospodyni domowej.

„Jutro będzie nasze” emanuje duchem zmiany, wiarą w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami.

Bilety w kasie Oskardu 18 zł oraz online KUP TUTAJ

Zabierzcie MAMY na wzruszający filmowy hit dający siłę i nadzieję
Czytaj więcej na temat:ckis, dzień matki
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole