Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościZmysłowe i elektryzujące „Pięć diabłów”

Zmysłowe i elektryzujące „Pięć diabłów”

Materiał promocyjny

Dodano:
Zmysłowe i elektryzujące „Pięć diabłów”
materiał promocyjny

„Pięć diabłów” to prawdziwa uczta dla zmysłów. Film Léi Mysius to wysmakowane wizualnie, oszałamiające i szalone love story, które niespodziewanie pobudza także nasze powonienie.

Młodziutka Vicki ma niezwykły dar: potrafi chwytać, zapamiętywać i odtwarzać wszystkie możliwe zapachy, które kolekcjonuje w starannie oznakowanych słoiczkach. Wśród nich szczególne miejsce zajmują te poświęcone zapachowi jej mamy, Joanne (znana z „Życia Adeli” Adèle Exarchopoulos). Ich z pozoru poukładane życie zaburza pojawienie się Julii, dawno niewidzianej, tajemniczej siostry męża Joanne. Vicki, zaintrygowana niespodziewaną wizytą ciotki, „kradnie” jej zapach i odkrywa, że dzięki niemu może przenieść się w przeszłość Julii, poznając skrywane od lat sekrety swojej rodziny. Na jaw wychodzą ogniste romanse, złamane serca i uśpione emocje.

„Pięć diabłów” to opowieść, która pulsuje podskórnym napięciem, wciąga niczym najlepszy thriller i w brawurowy sposób łączy nieoczywistą historię o miłości z parapsychologicznym fantasy.

Za kamerą stanęła jedna z najciekawszych współczesnych reżyserek francuskich Léa Mysius, twórczyni nagrodzonej m.in. w Cannes i Toronto „Avy” oraz współautorka scenariusza „Paryża. 13 dzielnicy”.

Przed seansem zapowiedź krytyka filmowego Łukasza Maciejewskiego, a po – rozmowa o filmie.  

Zaprasza Kino Oskard: 2 grudnia, g. 19.00.

Bilety w cenie 16 zł w kasie lub online: https://www.ckis.konin.pl/kino-konesera-piec-diablow/

Zmysłowe i elektryzujące „Pięć diabłów”
Zmysłowe i elektryzujące „Pięć diabłów”
Zmysłowe i elektryzujące „Pięć diabłów”
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole