Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKategorie firmRestauracjeRestauracja Hutnicza

Firmy

Liczba firm: 5115

Restauracja Hutnicza

Opis
Restauracja Hutnicza mieszcząca się na ulicy Hutniczej 1 w Koninie. Specjalizujemy się w potrawach kuchni polskiej, jednocześnie w swoim menu posiadamy wiele potraw kuchni świata . Oferujemy szeroki asortyment wyrobów kulinarnych i garmażeryjnych. Bardzo dbamy o jakość naszych wyrobów i pragniemy nadmienić iż do ich produkcji nie używamy żadnych polepszaczy ani konserwantów. Dostawy towaru odbywają się każdego dnia co gwarantuje zawsze najwyższą jakość.
Jeśli poszukują Państwo sali na wesele lub inną uroczystość zapraszamy do naszej restauracji.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny - staramy się być otwarci na sugestie, życzenia i pomysły naszych klientów. Dla Państwa wygody i komfortu możemy zapewnić na przyjęcie zespół muzyczny lub DJ-a oraz udekorować salę przez wykwalifikowana obsługę . Menu weselne przygotowane przez szefa kuchni dzięki urozmaiceniu potraw powinno sprostać gustom wszystkich uczestników przyjęcia , a nasza fachowa i miła obsługa zadba o każdy szczegół przebiegu uroczystości.
Proponujemy również catering. Obsługę cateringową zapewniamy nie tylko na terenie Konina i okolic.

Catering dla firm
Jesteśmy gotowi przygotować i obsłużyć dla Państwa od standardowej przerwy kawowej, poprzez szkolenia, biznes lunche, bankiety, obiady bufetowe aż po imprezy okolicznościowe takie jak spotkania wigilijne, wielkanocne czy imprezy tematyczne,

Catering dla osób prywatnych
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług podczas organizacji urodzin, imienin oraz każdej innej imprezy. Dla Państwa przygotujemy wszystko od dań gorących sałatek po zakąski zimne. Zapewniamy catering, który zasmakuje każdemu. Nasza profesjonalna i elastyczna obsługa jest gotowa pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Dla nas najważniejsze jest klient aby był zadowolony z naszych usług i chętnie do nas wracał.
Galeria
Dane kontaktowe
Hutnicza 1
62-510 Konin
Formularz kontaktowy
Lokalizacja
Zobacz inne firmy z kategorii:
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole