Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKategorie firmRehabilitacjaRelaksownia - masaż Konin z dojazdem

Firmy

Liczba firm: 5128

Relaksownia - masaż Konin z dojazdem

Opis

Mam na imię Sylwia i jestem dyplomowaną masażystką. Oferuję usługę masażu leczniczego i relaksacyjnego z dojazdem do domu klienta na terenie Konina i powiatów: konińskiego, kolskiego, tureckiego i słupeckiego. Zawsze uśmiechnięta, zawsze profesjonalna, z indywidualnym podejściem do klienta. Wykonuję następujące zabiegi:

 

Masaż klasyczny/leczniczy - 100 zł; 30-60 minut

Masaż klasyczny to zabieg częściowy, czyli stosowany na konkretną, bolącą część ciała. Składa się z sekwencji odpowiednich chwytów, które pobudzają najpierw warstwy powierzchniowe, a potem tkanki głębiej położone. Polecany w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz układu ruchu (mięśni, kości, stawów). Można wykonywać go również profilaktycznie. Poprzez działanie rozgrzewające i rozluźniające, klasyczny masaż przynosi ulgę obolałym i spiętym mięśniom, a także efekty terapeutyczne. 

 

Masaż relaksacyjny – 180 zł; 60-90 minut

Masaż relaksacyjny likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu. Polecany jest szczególnie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych czy przemęczenia. To zabieg na całe ciało, wykonany różnymi technikami (do wyboru): ciepłym olejkiem, gorącą świecą, gorącymi kamieniami lub dwiema technikami ajurwedyjskimi: udvartana (przy użyciu ciepłego oleju oraz kompozycji sproszkowanych ziół i kasz) oraz abhyanga (przy użyciu naturalnego, ciepłego oleju na bazie sezamu). 

 

Masaż liftingujący twarzy – 120 zł; 60 minut

Typ masażu anty-aging, który powstrzymuje procesy starzenia poprzez poprawę jędrności, sprężystości i elastyczności skóry. Stymuluje wygładzanie zmarszczek pod oczami, w okolicy czoła oraz bruzd przynosowych i wargowych. Regularne stosowanie przynosi trwałe efekty w postaci naturalnego liftingu, redukcji zmarszczek, wygładzenia skóry i poprawy jej gęstości. Dla wzmocnienia efektu masażu liftingującego zastosować można taping estetyczny. To zabieg polegający na oklejeniu twarzy specjalnymi taśmami, które zmniejszają obrzęki i zasinienia, rozluźniają mięśnie i przywracają skórze elastyczność. Cena masażu z tapingiem – 150 zł. 

 

Masaż bańką chińską – 80 zł; od 30 minut 

To jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Intensywne przekrwienie spowodowane wytworzonym w bańce podciśnieniem powoduje miejscowe przyspieszenie przemiany materii (również spalania tkanki tłuszczowej) oraz odprowadzenie zastoin limfatycznych. Efektem jest wyraźna poprawa wyglądu masowanej części i jędrna skóra.

 

Tajski masaż stóp – 80 zł; 30 minut

To jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża ją i regeneruje, pobudza receptory. Dzięki temu poprawia krążenie, łagodzi bóle, likwiduje wrażenie ociężałych nóg w okolicach łydek. Dodatkowo powoduje uczucie lekkości, świeżości i odprężenia. Polecany nie tylko biegaczom.

 

Drenaż limfatyczny – 80 zł; od 30 minut

To bardzo skuteczny rodzaj specjalistycznego masażu, pozwalający szybko udrożnić zalegający płyn limfatyczny w kończynach i tym samym zlikwidować obrzęki i wysięki pochodzenia limfatycznego.

 

Zapraszam do kontaktu: 660-477-226 lub kopciuszynka@gmail.com

Galeria
Dane kontaktowe
Moniuszki
62-510 Konin
Formularz kontaktowy
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole