Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyAkademia Filmowa KinoSzkoła dla Seniorów w KDK

Akademia Filmowa KinoSzkoła dla Seniorów w KDK

Dodano:
Akademia Filmowa KinoSzkoła dla Seniorów w KDK
Akademia Filmowa Seniora w KDK

Gdzie: Koniński Dom Kultury, Kino Centrum

Kiedy: 13 czerwca 2024, godz. 11:30

Bilety: 12 zł 

Czerwcowe spotkanie dla seniorów w Kinie Centrum będzie poświęcone tajemnicom Wersalu! Nasza propozycja to pierwsze spotkanie w Akademii Filmowej dla Seniorów.


Akademię Filmową KinoSzkoła pokochały już przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Konina i okolic. W Kinie Centrum ten projekt ma już ponad 20-letnią tradycję! Z ogromną radością chcielibyśmy włączyć w Akademię Filmową również seniorów.

Akademia Filmowa to wyjątkowy projekt, w którym ,,zarażamy” uczestników miłością do kina, prezentując wartościowe filmy i rozmawiając o ważnych tematach.

Koniński Dom Kultury i Kino Centrum kolejny rok współpracują z Fundacją Rozwoju Kompetencji Medialnych i Społecznych ,,KinoSzkoła”.

Nasza propozycja dla seniorów to spotkania raz w miesiącu. Zajęcia rozpoczynają się rozmową z edukatorem, a następnie odbywa się seans filmowy.

W czerwcu chcielibyśmy zaprosić seniorów na pierwsze zajęcia, podczas których będą mogli zapoznać się z projektem Akademii Filmowej. Wierzymy, że tak jak uczniowie i przedszkolaki – pokochają te spotkania. Jeśli tak, to nowa edycja Akademii Filmowej dla Seniorów rozpocznie się w październiku 2024 i potrwa do czerwca 2025.

Temat najbliższych zajęć - 13 czerwca w Akademii Filmowej dla Seniorów to: ,,Tajemnice Wersalu”. Film: ,,Kochanica króla Jeanne du Barry”, reż. Maiwenn, Francja, 2023.
Czas trwania filmu to 1 godz. 53 min. plus spotkanie z edukatorem – około 20 minut.

 

Zgłoszenia u koordynatora projektu: Joanna Sypniewska, tel. 509698116, j.sypniewska@kdkkonin.pl
lub w Kinie Centrum: tel. 63 211 31 33 wew. 29

Przeczytaj również:Letnie warsztaty w KDK
Czytaj więcej na temat:kdk, akademia filmowa dla seniora
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole