Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyDzieciaki w Centrum- świąteczna odsłona

Dzieciaki w Centrum- świąteczna odsłona

Dodano:
Dzieciaki w Centrum- świąteczna odsłona
#Dzieciaki w Centrum

Gdzie: Koniński Dom Kultury

Kiedy: 11 grudnia 2022 roku, godz. 14:00

 

Na kolejne spotkanie z Dzieciakami w Centrum zapraszają 11 grudnia Kino Centrum i Koniński Dom Kultury. Tym razem młodych widzów zabierzemy w podróż do ,,Dziwnego Świata”, a rodzicom zadamy pytanie czy święta można spędzić inaczej? Projekt Dzieciaki w Centrum wspiera sieć kin Europa Cinemas.

 
Grudniowe spotkanie Dzieciaków Centrum połączone będzie oczywiście z warsztatami artystyczno-filmowymi. Jak zapewniają instruktorzy: Marta, Klaudia i Grzegorz, nie zabraknie na nich dobrej zabawy, rozmów o filmie i warsztatów z robienia ozdób świątecznych.
Młodzi widzowie o godz. 14.00 zobaczą najnowszą animację Walt Disney Animation Studios ,,Dziwny Świat”. To pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia? Film Dona Halla, współreżysera/scenarzysty Qui Nguyena oraz producenta Roya Conli. /opis dystrybutora/.

Po filmie dzieciaki wezmą udział w warsztatach artystyczno-filmowych. Na te obowiązują zapisy. Młodego widza można zapisać na zajęcia pod nr tel: 63/211 31 33 w.29. Pamiętajcie by wziąć ze sobą buty na przebranie i oczywiście dobry humor. Warsztaty są płatne.
 
Rodziców o godz. 15.45 zaprosimy ponownie do Sali Kina Centrum na projekcje polskiego filmu ,,Święta inaczej” w reżyserii Patricka Yoka.
Tradycyjnie życzymy radosnych Świąt w rodzinnej atmosferze, dwunastu wigilijnych potraw i mocy wymarzonych prezentów. A co, jeśli ktoś sobie tego nie życzy? Ma dość sztucznych uśmiechów, karpia w galarecie i kolejnych ciepłych kapci w prezencie? Wtedy wybiera święta inaczej! Rzuca wszystko i wyjeżdża w nieznane. Po raz pierwszy od lat nie robi tego, co powinien, tylko to, na co naprawdę ma ochotę. W te Święta nic nie będzie takie jak dotąd, świat stanie na głowie, a nawet najskrytsze marzenia okażą się zaskakująco realne. /opis dystrybutora kina/

Przypominamy, że rodzice dzieci, które biorą udział w warsztatach, zobowiązani są do złożenia deklaracji udziału dziecka w zajęciach. W trakcie trwania warsztatów opiekun zobowiązany jest również do przebywania na terenie KDK oraz zakupu biletu na seans dla rodziców.

Czytaj więcej na temat:kdk, dzieciaki w centrum , święta
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole