Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plImprezyKomedia "Pozamiatane" w Zagórowie

Komedia "Pozamiatane" w Zagórowie

Dodano: , Żródło: MGOK w Zagórowie
Komedia "Pozamiatane" w Zagórowie

Teatr na Pierwszy Dzień Wiosny? Czemu nie!
 21 marca (wtorek) o godz.18.30 zapraszamy do MGOK Zagórów na spektakl teatralny (komedię) „Pozamiatane”! Zagórów po raz kolejny odwiedzą nasi przyjaciele i wspaniali artyści Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. Ponownie znajdziemy się w teatrze i dodatkowo będziemy mogli się rozerwać i pośmiać.  
Tym razem aktorzy zaprezentują zabawną historię małżeńską dotyczącą prowadzenia własnego interesu. Poniżej zamieszczamy opis spektaklu zaczerpnięty ze strony www.mamteatr.pl. 
Maria i Adaś to szczęśliwe małżeństwo z dwójką dzieci. Szczęśliwi aż do dnia, w którym jednocześnie tracą pracę. Marysia nie ma w zwyczaju poddawać się. Próbuje podpowiedzieć nową drogę- własny biznes. Oboje z entuzjazmem zabierają się do pracy, ale i tu pojawia się problem: klienci potrafią zaskoczyć swoimi żądaniami. Do akcji wkracza Aldonka. Kim jest i jak bardzo namiesza w biznesie i życiu prywatnym bohaterów, przekonają się ci, którzy przyjdą obejrzeć spektakl.
Koszt biletu 30 PLN. Możliwość nabycia biletu na stronie https://iframe365.biletyna.pl/if/artist/a/22031 albo osobiście w MGOK. Nie prowadzimy rezerwacji biletów.
Do zobaczenia!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole