Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKinaMoje pierwsze wyjście do kina- Pamiętnik Florki

Moje pierwsze wyjście do kina- Pamiętnik Florki

Dodano:
dubbing
KINO STUDYJNE CENTRUM
Polska
45 minut
Animowany
Moje pierwsze wyjście do kina- Pamiętnik Florki

Kino Centrum zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie projektu ,,Moje pierwsze wyjście do kina”. Z najmłodszymi widzami, ich rodzicami, opiekunami i dziadkami, spotkamy się w sobotę, 9 marca o godz. 13.45. Wspólnie poznamy sympatyczną i ciekawą świata ryjówkę Florkę i będziemy uczestniczyć w jej przygodach.

 

Projekt ,,Moje pierwsze wyjście do kina” jest skierowany do najmłodszych widzów, którzy rozpoczynają dopiero swoją przygodę z kulturą. Co prawda ,,Moje pierwsze wyjście do kina” dla wielu przerodziło się już w ,,Moje kolejne wyjście do kina” – z czego bardzo się cieszymy – ale wciąż zapraszamy do Kina Centrum maluchy, które jeszcze nie zasiadły przed dużym ekranem. Sytuacja jest na tyle komfortowa, że podczas projektu ,,Moje pierwsze wyjście do kina” sala kinowa jest specjalnie dostosowana do potrzeb najmłodszych widzów:


- nie ma całkowitej ciemności w sali kinowej (światła jedynie przyciemnione)
- dźwięk jest przyciszony
- dzieci mają dużą swobodę (możliwość poruszania się z dzieckiem po sali, sala nie jest też całkowicie wypełniona)
- nie obowiązuje całkowita cisza podczas seansu
- przed seansem nie są wyświetlane reklamy


Drodzy rodzice, opiekunowie i dziadkowie, jeśli macie obawy jak wasza pociecha zareaguje na wizytę w kinie, jeśli wiecie, że nie usiedzi zbyt długo w jednym miejscu, oraz że lubi komentować głośno to, co widzi na ekranie – to pamiętajcie, że nikomu nie będzie to przeszkadzało.


Stali bywalcy naszego kina czują się tutaj fantastycznie, dlatego jesteśmy pewni, że warto spróbować i wybrać się do Kina Centrum na ,,Moje pierwsze wyjście do kina”.


W sobotę, 9 marca, zapraszamy na cztery odcinki z serii „Pamiętnik Florki”. To polski serial animowany oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia. Mali widzowie mogą śledzić jej losy i obserwować, jak z nowym wyzwaniem radzi sobie ich ulubiona bohaterka: co myśli i czuje, jakie ma trudności czy do jakich dochodzi wniosków. Chociaż Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych i woli sprawdzić wszystko na własnej skórze, wie, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny czy młodych przyjaciół.

 

Wspólnie obejrzymy odcinki: Rybka, Choroba, Zakupy i Przedszkole.


Cały blok filmowy będzie trwał 45 minut.


Bilety na seans 15 zł. Dzieci do lat 3. zapraszamy do kina bezpłatnie.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole