Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plKinaSzybcy i wściekli 10

Szybcy i wściekli 10

Dziesiąty film sagi "Szybcy i wściekli" rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność.

Dodano: , Żródło: DK Oskard
napisy
KINO OSKARD ALEJE 1 MAJA
USA, Polska premiera kinowa 19 maja 2023
Louis Leterrier
Vin Diesel jako Dominic Toretto, Jordana Brewster jako Mia Toretto, Tyrese Gibson jako Roman, Michelle Rodriguez jako Letty Ortiz, Jason Momoa jako Dante, Ludacris jako Tej, John Cena jako Jakob, Jason Statham jako Deckard Shaw i inni
141 min.
Akcja
Szybcy i wściekli 10

Przez lata często wbrew niemożliwym przeciwnościom losu Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli, doprowadzili do pasji i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z największym jak dotychczas przeciwnikiem. W filmie Szybcy i wściekli 5 z 2011 roku Dom i jego ekipa zadarli z brazylijskim królem narkotykowym i na moście w Rio De Janeiro zniszczyli jego imperium. Nie wiedzieli jednak, że syn gangstera, Dante (Jason Momoa), był tego świadkiem i przez ostatnie 12 lat obmyślał plan, dzięki któremu Dom zapłaci najwyższą cenę.

Plan Dantego rozproszy rodzinę Doma od Los Angeles po katakumby Rzymu, od Brazylii po Londyn i od Portugalii po Antarktydę. Pojawią się nowi sojusznicy, powrócą starzy wrogowie. Wszystko przestanie się liczyć, gdy Dom odkryje, że ostatecznym celem zemsty Dantego jest 8-letni syn Doma, Brian (Leo Abelo Perry).

Szybcy i wściekli 10 | Premiera
Szybcy i wściekli 10 | Premiera
Szybcy i wściekli 10 | Premiera
Szybcy i wściekli 10 | Premiera
Przeczytaj również:Szybcy i wściekli 10
Czytaj więcej na temat:szybcy i wściekli 10, kino Oskard
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole