Skocz do zawartości
LM.plOferty pracySzwaczka - pracownik produkcji

Oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem  Firma AJ Group Sp. z o. o. - właściciel marki PROS, lider na europejskim rynku specjalistycznej odzieży wodoochronnej zatrudni na stanowisko:

SZWACZKA - PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: Modła Kolonia

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji,
  • Łączenie elementów wyrobu z użyciem  maszyn szwalniczych,
  • Współdziałanie z innymi pracownikami w przestrzeganiu procedur technologicznych w realizacji zleconych zadań,
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy,

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych ( z doświadczeniem produkcyjnym)
  • Zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji
na adres mailowy: dyrektor.produkcji@ajgroup.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy na niniejsze stanowisko jest AJ Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Modła Kolonia 3F, 62-571 Stare Miasto. Jeśli rekrutacja dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Kodeksu pracy. Jeżeli zamieścisz dodatkowe dane osobowe wykraczające poza zakres wskazany w ogłoszeniu oraz przepisach Kodeksu pracy, to jednocześnie wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Jeśli rekrutacja dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy cywilnoprawnej będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie zgody wyrażonej przez zawarcie tych danych w zgłoszeniu aplikacyjnym i ich przesłaniu do nas .Dodatkowo, jeżeli wyrazisz odrębną, dobrowolną zgodę, Twoje dane będą przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji. W tym celu należy zamieścić treść zgody w przesłanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzania przez AJ Group Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym do potrzeb przyszłych rekrutacji”.Wyrażone zgody mogą zostać cofnięte w dowolnym momencie, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody. Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych,  w tym wszystkich przysługujących kandydatowi prawach oraz sposobie ich realizacji, znajduje się na https://ajgroup.pl/kandydat-do-pracy-umowa-o-prace/

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole