Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyKsięgowy/ Młodszy księgowy

Oferta pracy

Jesteśmy liderem w Polsce i jednym z czołowych producentów nowoczesnych oraz wysokiej jakości foteli i mebli biurowych w Europie. W związku z rozwojem Grupy, do naszego zespołu poszukujemy kolejnych osób na stanowisko:

Księgowy / Młodszy księgowy
Dział Księgowości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dekretacja dokumentów finansowo-księgowych,
  • Ewidencja operacji gospodarczych  w systemie finansowo-księgowym,
  • Analiza sald i zapisów na kontach księgowych,
  • Sporządzanie  zestawień i informacji z ksiąg rachunkowych, w tym będących podstawą  rozliczeń,
  • Obsługa systemów elektronicznych połączeń z instytucjami zewnętrznymi,
  • Archiwizacja dokumentów księgowych.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe preferowane o profilu rachunkowość lub finanse,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziane,
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętność samodzielnego identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz wyszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze finansów lub księgowości,
  • Znajomość ewidencji księgowej lub przepisów ustawy o rachunkowości będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Pracę w międzynarodowym zespole i możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Dbałość o wzajemne relacje i przyjazną atmosferę,
  • Program adaptacyjny oraz stałe wsparcie merytoryczne,
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Rynkowe wynagrodzenie +  motywacyjny system premiowania,
  • Pakiet socjalny,
  • Preferencyjną ofertę ubezpieczeniową.