Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyKonstruktor-Technolog

Oferta pracy

Firma Elmonter działa już od 1993 roku specjalizujemy się w branży oświetleniowej, energetycznej i konstrukcjach specjalnych. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

Opis stanowiska:

  • Wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonych projektów
  • Prace projektowe w zakresie konstruowania wyrobów
  • Merytoryczne wspieranie innych działów
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Min. 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości programów modelowania konstrukcji 3D np. Creo, SolidWorks, CAD
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomości technologii obróbki stali
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym
  • Mile widziana znajomość obliczeń statycznych konstrukcji stalowych

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mail praca@elmonter.pl  lub w siedzibie firmy ul. Przemysłowa 1, 62-410 Zagórów z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby aktualnej jak i przyszłej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole