Skocz do zawartości
LM.plOferty pracySpecjalista ds. przetwarzania danych

Oferta pracy

Firma LEHMANN + PARTNER Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Koninie (woj. wielkopolskie) powstała w 2001r. Jest wiodącym przedsiębiorstwem w branży pomiarów drogowych. Oferujemy usługi związane z tworzeniem map sieci drogowych, dokumentacją fotograficzną (fotorejestracją) pasa drogowego wraz z pomiarem długości i geometrii osi drogi, inwentaryzacją elementów pasa drogowego, tworzeniem projektów organizacji ruchu oraz przeglądami okresowymi dróg i mostów. Klientami naszej firmy są zarządcy dróg wszystkich kategorii: krajowych, wojewódzkich, powiatowych oraz gminnych.

Spółka LEHMANN + PARTNER Polska poszukuje:
Specjalista ds. przetwarzania danych

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • inwentaryzacja danych z pomiarów drogowych i oceny stanu nawierzchni

Wymagania:

  • dobra obsługa komputera (programy graficzne i branżowe np. AutoCad, QGIS)

Mile widziane:

  • wykształcenie branżowe: geoinformacja, drogownictwo, geodezja, geografia, gospodarka przestrzenna

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dostęp do niezbędnych szkoleń
  • pracę w miłej atmosferze

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres: rekrutacja@lehmann-partner.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: specjalista ds. przetwarzania danych.

Prosimy o opatrzenie CV klauzulą: „Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez spółkę Lehmann + Partner Polska Sp. z o.o.  rekrutacji na stanowisko Specjalista ds.przetwarzania danych.”

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV dodatkowo klauzuli o treści: „Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Lehmann + Partner Polska Sp. z o.o. na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji.”*

*- zgoda dobrowolna

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole